Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 71,91 m² - numer 37

Ożarów Mazowiecki, ul. KorfantegoInwestycja: Miasto Ogród 3Deweloper: Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Miasto Ogród 3

6 zdjęć

Miasto Ogród 3
Termin oddania:
3 kw. 2023
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
71,91 m²
Piętro:
1 piętro
Strona świata:
południe
Powierzchnie dodatkowe:
Taras
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne: obowiązkowe; do każdego lokalu przynależy 1 lub 2 miejsca postojowe
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

Gazowe. W standardzie lokalu są zamontowane grzejniki oraz kocioł gazowy.

Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Udogodnienia
własny akwen, plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
planowany czynsz będzie w wysokości od 3 od 3 (czyli od 216 do 216 zł za całość)
Warunki rezerwacji
rezerwacja ustna 3 dni, umowa rezerwacyjna do 60 dni
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Lokalizacja inwestycji Miasto Ogród 3

Transport

3 Maja 02 - 380 m

Sklepy

Żabka - 400 m

Edukacja

NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA "NASZA KLINIKA" - 190 m

Sport

Korty tenisowe - 330 m

Zanurzony w zieleni Ożarów Mazowiecki to niewielkie miasto, które oferuje mieszkańcom wygodne życie blisko natury. Zaprojektowana w sposób zrównoważony miejska przestrzeń zapewnia łatwy dostęp do udogodnień takich jak sklepy, punkty usługowe czy paczkomaty. W pobliżu znajduje się też przychodnia i apteka. Jednocześnie okolica obfituje w tereny zielone: lasy, łąki, parki, miejskie zieleńce oraz tereny służące rekreacji i relaksowi. Na uwagę zasługuje zwłaszcza 15-hetarowy park Ołtarzewski, do którego mieszkańcy osiedla mogą dojść spacerem w mniej więcej kwadrans. Jeszcze krócej zajmie im dotarcie znajdującego się w okolicy parku miejskiego. Fanów aktywnego spędzania czasu ucieszy okoliczna infrastruktura sportowa: boiska, korty tenisowe, hale sportowe, basen i kluby jeździeckie. Rodziny z małymi dziećmi, które wybiorą Miasto Ogród 3 na swój dom, nie będą musiały martwić się o opiekę nad najmłodszymi. W okolicy funkcjonują liczne żłobki i przedszkola. Starsze dzieci uczęszczać będą do jednej z kilku znajdujących się na terenie miasta szkół podstawowych, a młodzież kontynuować będzie edukację w szkołach ponadpodstawowych w Ożarowie lub w odległej o zaledwie 7 km Warszawie. W czasie wakacji dzieci skorzystają z oferty imprez i zajęć organizowanych przez Dom Kultury Uśmiech. Najmłodsi czas wolny spędzą na świeżym powietrzu, bawiąc się na bogato wyposażonym placu zabaw, który powstanie na terenie osiedla. Dzięki doskonałej infrastrukturze drogowej z Ożarowa do Warszawy i z powrotem bez trudu dotrzecie autobusem, koleją i samochodem. Ten ostatni zaparkujecie na własnym miejscu parkingowym przed domem.

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 71,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Miasto Ogród 3 w Ożarowie Mazowieckim, ul. Korfantego (4.4 km od Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 38 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 16 ofert o powierzchni od 66 do 83 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Miasto Ogród 3 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 37 znajduje się na 1 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweTaras

Położony w małej odległości od Warszawy, doskonale skomunikowany, a jednocześnie będący enklawą zieleni Ożarów Mazowiecki to lokalizacja premium, która zadowoli najbardziej wymagających. To tu w ramach trzeciej odsłony inwestycji Miasto Ogród powstaną dwa budynki wielorodzinne, w których zamieszka łącznie 70 rodzin.

Pierwszy etap to budynek z 38 lokalami o metrażach od 66 do 88 m2. Właściciele części mieszkań będą mieli do swojej dyspozycji prywatne ogrody, do których będą mogli wyjść bezpośrednio ze znajdującego się na parterze salonu. Do lokali na wyższych kondygnacjach przynależeć będą przestronne tarasy. Sprawne przemieszczanie się zapewnią szerokie galerie komunikacyjne i dwie kładki łączące oba budynki. Bryły budynków wkomponowane zostaną w okoliczną zieleń, a całość uatrakcyjnią ogrody deszczowe, które powstaną na terenie osiedla. Dzięki bogatej różnorodnej roślinności, od wiosny do jesieni cieszyć będą wzrok mieszkańców.

Jeśli cenicie wygodę życia w mieście, gdzie wszystko jest w zasięgu ręki, ale tęsknicie za prywatnością, spokojem i życiem blisko natury – wybierzcie Miasto Ogród 3 na Wasz dom!

Miasto Ogród 3 nawiązuje stylem do poprzednich odsłon inwestycji, na pierwszy plan wysuwa się jednak nowoczesny układ i nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne – zadaszenia i galerie komunikacyjne. Klasyczna biel elewacji przełamana została ceglanymi akcentami. Przytulności nadadzą budynkom tynki w ciepłym odcieniu brązu. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń wynosząca 2,8 m wraz z dużymi przeszkleniami zapewnią domownikom dobry dostęp do światła słonecznego, również w okresie jesienno-zimowym. Funkcjonalne wnętrza poza przemyślanym układem umożliwiającym wykorzystanie każdego centymetra dodatkowo posiadają przedsionki, pomieszczenia gospodarcze lub schowki oraz ustawne hole.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Miasto Ogród 3, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 15 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 06.07.2021
Data aktualizacji: 03.12.2021
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. logo

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: