Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2161 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Grunwaldzka 25 Apartamenty

8 zdjęć

Grunwaldzka 25 Apartamenty
Grunwaldzka 25 Apartamenty
Grunwaldzka 25 Apartamenty
Grunwaldzka 25 Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 115 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: - wielkość 2,6m2 - 6,0m2 - cena 4 000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne w cenie 25 000 zł: zewnętrzne.
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 45 000 zł: w hali garażowej.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wśród nowych inwestycji deweloperskich w Bydgoszczy, projekt GRUNWALDZKA 25 wyróżnia się nowoczesnym designem oraz szerokim wyborem mieszkań, niezwykle różnorodnych zarówno pod względem metrażu, jak i innych parametrów. Mieszkanie nabyte od profesjonalnego dewelopera na rynku pierwotnym, w tak atrakcyjnej lokalizacji przyczyni się do zmiany Twojego życia wyłącznie na lepsze!

Inwestycja GRUNWALDZKA 25 APARTAMENTY zaprojektowana została tak, aby jej wyjątkowa architektura zachwycała oraz wyróżniała się niepowtarzalnością. Nowoczesna bryła swoim designem nawiązuje do inwestycji Perłowa Dolina zrealizowanej przez NK Polska Development.

Oferowane mieszkania w stanie deweloperskim umożliwiają dostosowanie wystroju wnętrz do wymogów przyszłych właścicieli. Nowa inwestycja budowlana zaprojektowana jest w taki sposób, aby zapewniała nie tylko praktyczne potrzeby mieszkaniowe, lecz również reprezentowała wysoki standard oraz nowoczesność.

STANDARD

- System inteligentnego sterowania mieszkaniem umożliwiający min. Zdalne sterowanie ogrzewaniem oraz roletami okiennymi

- Wideodomofony

- Ogrzewanie podłogowe dla komfortu I swobody aranżacji pomieszczeń nieograniczoną umieszczeniem grzejnika

- Deska kompozytowa na balkonach i tarasach

- Panoramiczne okna trzyszybowe z roletami

- Przestronne, zagospodarowane ogródki przy mieszkaniach na parterze

CZĘŚCI WSPÓLNE

- Komórki lokatorskie na poziomie -1

- Nowoczesna aranżacja korytarzy I klatek schodowych

- Miejsca postojowe z monitoringiem

- Cichobieżne windy

- Osiedle w pełni monitorowane z kodowaną kontrolą dostępu do pomieszczeń wspólnych

Inwestycja Grunwaldzka 25 Apartamenty znajduje się w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 25 (1.4 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez NK POLSKA DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 115 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grunwaldzka 25 Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NK POLSKA DEVELOPMENT Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne w cenie 25 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 45 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie - wielkość 2,6m2 - 6,0m2 - cena 4 000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

GRUNWALDZKA 25 APARTAMENTY łączy miejski styl życia z bliskością natury. Jako deweloper nieruchomości zadbaliśmy przede wszystkim o atrakcyjne otoczenie dla inwestycji. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do różnorodnych usług oraz dogodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Sąsiedztwo malowniczego parku nad kanałem pozwala zarówno na spokojny odpoczynek, jak i na aktywne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu przyrody. OTOCZENIE Park nad starym kanałem to przede wszystkim: - ścieżki i trasy rowerowe, - nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych, - spotkania kulturowe i sportowe.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grunwaldzka 25 Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grunwaldzka 25 Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Grunwaldzka 25 Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grunwaldzka / Kanałowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grunwaldzka 25 Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grunwaldzka 25 Apartamenty znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum dla dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w odległości 80 m, Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych TWP w odległości 80 m, Policealna Szkoła Zawodowa TWP w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grunwaldzka 25 Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grunwaldzka 25 Apartamenty w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.08.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: