Panorama Kwiatkowskiego

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kwiatkowskiego, oferowane bezpośrednio przez

NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Panorama KwiatkowskiegoPanorama Kwiatkowskiego

28 zdjęć

Panorama Kwiatkowskiego
Panorama Kwiatkowskiego
Panorama Kwiatkowskiego
Panorama Kwiatkowskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Panorama Kwiatkowskiego logo

Panorama Kwiatkowskiego - najnowsza propozycja mieszkaniowa Rzeszowa.

Osiedle powstanie na działce zlokalizowanej przy ul. Kwiatkowskiego bezpośrednio przy Żwirowni i będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Rzeszowie - przynajmniej pod względem atrakcji, roślinności i zagospodarowania terenu.

To chyba pierwsza inwestycja w Rzeszowie, która ma zaplanowane nasadzenie ponad 100 różnych gatunków kwiatów, krzewów i drzew w postaci łąk kwietnych. Dodatkowo wprowadzone zostaną atrakcje przyjazne zarówno dla ludzi jak i zwierząt w tym m.in plac do uprawiania jogi, wybieg dla psów, czy stoliki szachowe na świeżym powietrzu.

Panorama Kwiatkowskiego będzie projektem skierowanym przede wszystkim na zdrowy, nowoczesny styl życia, dlatego na osiedlu poza wcześniej wspomnianymi zostały zaplanowane także:

• Plaża przy osiedlu, czyli coś czego jeszcze na rzeszowskim rynku inwestycji nie było. Będziecie mogli poczuć się na własnym osiedlu jak na wczasach.

• Deptak spacerowy przy brzegu, czyli chwila ciszy i wytchnienia na wyciągnięcie ręki.

• Strefa relaksu i leżakowania wyposażona w hamaki i leżaki - tutaj każdy odpocznie i zrelaksuje się po ciężkim dniu pracy w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny.

• Mini port dla łódek i kajaków, czyli kolejna nowość, której nie znajdziecie na żadnym innym osiedlu.

• Miejsce do fitnessu/jogi - ostatnio bardzo popularna forma ćwiczeń i relaksu. Już nie będziecie musieli się martwić zamknięciem Waszego ulubionego studia do jogi. Będziecie mogli ćwiczyć o każdej godzinie i porze dnia na świeżym powietrzu.

• Place zabaw dla dzieci - drewniane solidne konstrukcje, które z pewnością pokochają wszystkie dzieci. Idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzin z dziećmi.

• Wybieg dla psów - z pewnością wszyscy właściciele czworonogów będą wdzięczni za to udogodnienie.

Inwestycja Panorama Kwiatkowskiego znajduje się w Rzeszowie, ul. Kwiatkowskiego (3.3 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Inwestycja Panorama Kwiatkowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panorama Kwiatkowskiego?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panorama Kwiatkowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2273 metrów od inwestycji Panorama Kwiatkowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzeszów Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panorama Kwiatkowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Kwiatkowskiego znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 7 Calineczka w odległości 533 m, Przedszkole Niepubliczne "Jagódkowo" w odległości 561 m, Przedszkole Akademia Dziecka w odległości 605 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panorama Kwiatkowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 351 m znajduje się Słoneczko, w odległości 482 m znajduje się Żabka, w odległości 507 m znajduje się Hurtownia "Sebastian".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Kwiatkowskiego w odległości 142 m znajduje się boisko / kort, w odległości 267 m znajduje się boisko / kort, w odległości 448 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 20.04.2021
Data aktualizacji: 18.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: