Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,08 m² - numer 3.A.2.02

Oferta archiwalna

Deweloper:

Murapol S.A.

Tychy, Al. Bielska

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Murapol Osiedle Fit lub inne propozycje w Tychach

Murapol Osiedle FitMurapol Osiedle Fit

10 zdjęć

Murapol Osiedle Fit
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Panorama A6
  2 kw. 2024
  KOMFORTOWE I PRZYJAZNE MIEJSCE DO ŻYCIA W ścisłym centrum Tychów realizowana jest nowa jakość na Tyskim rynku deweloperskim, nowoczesna koncepcja architektoniczna Osiedle Panorama – miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia. Osiedle Panorama stanie się swoistym „miastem w mieście” powstanie tu 7 różnorodnych budynków, które będą wzajemnie się przenikać i będą tworzyć spójną

  Osiedle Panorama A6

  od 9 100 /m2
  al. Marszałka Piłsudskiego A6, Tychy(2.9 km od centrum)
  Akord Sp. z o.o.
 • Apartamenty Dwa Światy etap II
  gotowe
  Projektując kolejny, II etap naszej inwestycji, wnikliwie analizowaliśmy potrzeby klientów, skupiając się przede wszystkim na młodych, aktywnych osobach poszukujących mieszkania , w którym mogliby rozpocząć samodzielne, dorosłe życie, a także z myślą o tych, którzy chcieliby korzystnie ulokować swój kapitał. W każdym z mieszkań możliwość zainstalowania systemu SMARTHOME! Czy nie ma lepszej lokaty

  Apartamenty Dwa Światy etap II

  od 8 700 /m2
  al. Marszałka Piłsudskiego 65, Tychy(2.7 km od centrum)
  U.R.B. SEBUD

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

42,08 m²

Piętro

2 piętro

Wysokość pomieszczeń

250 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

3.A.2.02

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej
 • miejsca postojowe naziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, inteligentny dom, siłownia plenerowa, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

 • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Tychy Grota Roweckiego - 1152 m

Przystanek Autobusowy - 150 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 20 placówek edukacyjnych, 18 kawiarni i restauracji, 20 sklepów, 23 obiekty sportowe, 15 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Wiele możliwości w bliskim sąsiedztwie. Główna arteria miejska z rozbudowaną siecią dróg i dogodną komunikacją publiczną zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic Tychów.

Tychy to miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wybudowaniem kilkudziesięciu osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć wiele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także kilka liceów, zespołów szkół i szkół policealnych. Działają tu również dwa szpitale i liczne przychodnie lekarskie. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, galerie sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko i kilka ścieżek rowerowych.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Osiedle Fit w Tychach (3.6 km od centrum Tych).

Inwestycja jest realizowana przez Murapol S.A.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 352 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 15 ofert o powierzchni od 42 do 54 m².

W budynkach jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Murapol Osiedle Fit została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 3.A.2.02 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

3 parki w okolicy

Mieszkania gotowe do odbioru!

Murapol Osiedle Fit to kameralna inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w centrum tyskiego życia, przy jednej z głównych ulic miasta – alei Bielskiej. W rejonie osiedla powstały w ostatnich latach ważne przedsięwzięcia w postaci centrum handlowego Skałka czy obecnie jednej z największych atrakcji, czyli Wodnego Parku Tychy. Ponadto nieopodal inwestycji znajdują się odpowiadające na wszelkie potrzeby zakupowe mieszkańców Tyskie Hale Targowe.

W odległości kilkuset metrów położone są również dwa miejskie zieleńce – Park Jaworek oraz Park Rodzinny bł. Karoliny z atrakcjami w formie placów zabaw, wielofunkcyjnych boisk czy wybiegu dla psów. Na południu rozciąga się zaś rozległe połacie leśnych terenów dla miłośników wędrówek, a także urokliwe Jezioro Paprocańskie dla entuzjastów sportów wodnych i wypoczynku nad wodą.

Wyjątkową atrakcją osiedla jest strefa relaksu z zewnętrzną siłownią na dachu jednego z budynków, która pozwoli pozostać w zdrowiu i utrzymać formę fizyczną mieszkańcom. W ramach inwestycji zaplanowano łącznie 352 kompaktowe od 1- do nawet 4-pokojowych lokale mieszkalne przeznaczone zarówno dla singli, rodzin z dziećmi, jak i inwestorów poszukujących bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności.

Zamieszkaj na Murapol Osiedlu Fit i pozostań w zdrowiu

• Technologia w każdym mieszkaniu, czyli inteligentne zarządzanie mediami przy użyciu urządzeń smart home jest możliwe dzięki wdrożeniu Home Management System. Mieszkańcy mogą zatem sterować z każdego miejsca na świecie, przy pomocy aplikacji mobilnej lub manualnie, ogrzewaniem, oświetleniem czy zaworami wody.

• Pakiet antysmogowy w standardzie mieszkań to nowoczesne filtry montowane w nawiewnikach okiennych. To rozwiązanie zapewnia stały dopływ świeżego powietrza do wnętrz, wolnego od alergenów, pyłków czy owadów.

• Aby utrzymać harmonijną atmosferę i estetykę, przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie urządzona z wykorzystaniem trwałych gresów o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowanych paneli meblowych w naturalnym, złotym kolorze oraz szlachetnego i wysokiej jakości tynku mozaikowego. Dodatkowo, w holach wejściowych zaprojektowano duże lustra i estetyczne skrzynki pocztowe, tworząc efektowną aranżację.

• W częściach wspólnych zastosowano energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa może liczyć na niższe koszty utrzymania budynku.

• Na kondygnacjach parterowych wszystkie mieszkania posiadają własne tarasy z ogródkami o łącznej powierzchni nawet 98 mkw.

• Do mieszkań na piętrach przynależą zaś przestronne, niekiedy podwójne balkony.

• Na dachu budynku nr 2 zaprojektowano zewnętrzną siłownię, by mieszkańcy mogli dbać o swoją formę fizyczną bez konieczności opuszczania osiedla. Na pozostałej części dachu przewidziano ponadto tzw. dach zielony, który m.in. oczyszcza powietrze czy obniża temperaturę otoczenia.

• Na terenie inwestycji zaplanowano stację ładowania pojazdów elektrycznych i stojaki rowerowe dla entuzjastów niskoemisyjnych środków transportu.

• Optymalna liczba miejsc postojowych wewnętrznych i zewnętrznych zapewni wygodę użytkownikom samochodów.

• Dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Murapol Osiedle Fit, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych mieszkań.

Murapol S.A. logo

W sprzedaży 4378 nieruchomości w 31 inwestycjach

23 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 79 inwestycjach

Data publikacji: 28.01.2022
Data aktualizacji: 18.04.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: