Oxygen Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ofiar Grudnia 70, oferowane bezpośrednio przez

Monting Development

Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Ofiar Grudnia 70 49

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Oxygen ParkOxygen Park

3 zdjęcia

Oxygen Park
Oxygen Park
Oxygen Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Oxygen Park zostało zaprojektowane z wizją wygodnego życia przyszłych mieszkańców. Budynki otoczone zielenią, wkomponowany osiedlowy plac z fontanną, place zabaw czy też wybieg dla psów, są silnymi wyróżnikami sąsiedztwa malowniczego Wąwozu Potoku Kowalskiego. Codzienne życie mieszkańców ułatwią lokale usługowe zaprojektowane w ramach inwestycji. Oxygen Park to szczegółowo i kreatywnie przemyślany projekt, który dąży w stronę osiedla samowystarczalnego.

Osiedle charakteryzuje się nowoczesnymi koncepcjami zagospodarowania przestrzeni zielonej i terenów rekreacyjnych tj. siłownia zewnętrzna, strefa relaksu, strefa grilla wszystko po to by móc złapać oddech i cieszyć się życiem. Deweloper zaprojektował nowoczesne, 4 piętrowe budynki mieszkalne z pięknymi przeszklonymi balkonami, loggiami czy też dużymi tarasami z ogródkami. Co więcej wszystkie mieszkania mają przemyślane układy, umożliwiające swobodne aranżowanie przestrzeni zgodnie z potrzebami.

Inwestycja Oxygen Park znajduje się Oruni Górnej - Gdańsk Południe, ul. Ofiar Grudnia 70 49 (6.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Monting Development.

Inwestycja Oxygen Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Oxygen Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Monting Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oxygen Park?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oxygen Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 311 metrów od inwestycji Oxygen Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olimpijska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oxygen Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oxygen Park znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 641 m, szkoła wyższa w odległości 758 m, Przedszkole MegaMocni w odległości 759 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Oxygen Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Borkowo - Dzieci Chore w odległości 759 m, Przychodnia Borkowo - Dzieci Zdrowe w odległości 763 m, Przychodnia Borkowo w odległości 765 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oxygen Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 144 m znajduje się Żabka, w odległości 319 m znajduje się Roguś, w odległości 342 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oxygen Park w odległości 700 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 755 m znajduje się NH Fitness, w odległości 769 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.10.2022
Data aktualizacji: 07.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: