Monting Development logo

Monting Development

Warszawa, Wola, ul. Łucka 20 lok. 1101
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firmę MONTING w 1996 roku założył Veselin Djurović. Od samego początku firmę cechował profesjonalizm, fachowość, rzetelność i terminowość w wykonywaniu zleconych robót budowlanych. Firma MONTING poprzez swoją solidność wykazała się jako wartościowy i kompetentny współrealizator obiektów budowlanych pracując dla największych holdingów budowlanych, takich jak Strabag Sp. z o.o., Hochtief Polska Sp. z o.o., Ghelamco Poland Sp. z o.o., Budimex S.A., Estudio Lamela, Eiffage Budownictwo Mitex S.A. Współpracując przy realizacji wielu inwestycji nabyliśmy doświadczenie w wykonawstwie konstrukcji żelbetowych monolitycznych i montażu prefabrykatów do uzyskania stanu surowego obiektu. Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji żelbetowych dbając o jakość wykonania stanu surowego budynku. Obiekty realizowane z naszą pomocą są wysoce jakościowymi i reprezentatywnymi dziełami nowoczesnej sztuki budowlanej. Obecnie możemy się pochwalić udziałem przy budowie wielu najważniejszych, nowoczesnych i wysokiej klasy budynków w Warszawie oraz w innych miastach Polski. Szybkość w podejmowaniu trafnych decyzji przez Zarząd firmy i wysoce wykwalifikowany sztab ludzi reprezentujących firmę Monting pozwalają na terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami i normami wykonanie obiektu.

Posiadamy w sprzedaży 101 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Oxygen Park etap I
  1 kw. 2024
  Osiedle Oxygen Park zostało zaprojektowane z wizją wygodnego życia przyszłych mieszkańców. Budynki otoczone zielenią, wkomponowany osiedlowy plac z fontanną, place zabaw czy też wybieg dla psów, są silnymi wyróżnikami sąsiedztwa malowniczego Wąwozu Potoku Kowalskiego. Codzienne życie mieszkańców ułatwią lokale usługowe zaprojektowane w ramach inwestycji. Oxygen Park to szczegółowo i kreatywnie przemyślany projekt, który dąży w stronę osiedla samowystarczalnego.Osiedle charakteryzuje się nowoczesnymi koncepcjami zagospodarowania przestrzeni zielonej i terenów rekreacyjnych tj. siłownia zewnętrzna, strefa relaksu, strefa grilla wszystko po to by móc złapać oddech i cieszyć się życiem. Deweloper zaprojektował nowoczesne, 4 piętrowe budynki mieszkalne z pięknymi przeszklonymi balkonami, loggiami czy też dużymi tarasami z ogródkami. Co więcej wszystkie mieszkania mają przemyślane układy, umożliwiające swobodne aranżowanie przestrzeni zgodnie z potrzebami.Inwestycja posiada kilka wyróżniających się elementów:- recykling wody deszczowej służący do nawadniania roślin- energooszczędne oświetlenie LED z czujnikami ruchu- mini warsztat dla miłośników majsterkowania- sklepy i restauracje na terenie osiedla

  Oxygen Park etap I

  ul. Ofiar Grudnia 70 numer 49 , Orunia Górna - Gdańsk Południe, Gdańsk(6.6 km od centrum)
  Monting Development

Nowe lokale użytkowe

Kontakt

Monting Development logo
Monting Development
Warszawa, Wola, ul. Łucka 20 lok. 1101
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: