Osiedle Czarnieckiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMonday Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 183 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rynek Wildecki 3(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Rynek Wildecki (1.4 km od centrum Poznania)
  Rynek Wildecki 3
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 44 - 147 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  OKRE Development Sp. z o.o.
 • Fyrtel Wilda(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Sikorskiego (1.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 244 brutto/m2
  Fyrtel Wilda
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  DUDA DEVELOPMENT
 • Perfumiarnia w Parku Wilsona(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Śniadeckich (1.7 km od centrum Poznania)
  Perfumiarnia w Parku Wilsona
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 104
  Powierzchnia: 47 - 127 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Garvest Real Estate

Opis Inwestycji

W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 29 do 76 m2 do wyboru z wydzielonymi kuchniami lub aneksami kuchennymi. Jasne mieszkania z dużymi oknami i obszernymi balkonami tworzą przyjazną przestrzeń, którą z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb.Na terenie osiedla znajdują się budynki o wysokości nie przekraczającej pięciu pięter. We wszystkich znajdują się ciche, nowoczesne windy. Mieszkania są wyposażone w instalacje domofonową, internetową i telewizyjną. Starannie zaprojektowana i wykonana została przestrzeń między budynkami, gdzie znajdują się między innymi zieleń z drzewami i krzewami oraz plac zabaw dla dzieci i miejsca wypoczynku. Całe osiedle zostało ogrodzone, wyposażone w nowoczesny system monitoringu i przystosowane do całodobowej ochrony.I etap osiedla został oddany do użytku w grudniu 2014 r. Rok później, w grudniu 2015 r., zakończono II etap inwestycji.

Inwestycja Osiedle Czarnieckiego znajduje się na Wildzie, ul. Robocza (1.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Monday Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Czarnieckiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 188 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Czarnieckiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Monday Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 188 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Czarnieckiego

Doskonała lokalizacja Osiedla Czarnieckiego pozwoli Ci żyć wygodnie, w zgodzie ze sobą i rytmem miasta. Bez względu na to, na co masz dziś ochotę – zakupy, koncert, wypad ze znajomymi czy aktywność sportową, nie czeka Cię więcej niż kilkunastominutowy spacer. W pobliżu inwestycji znajdują się Centrum Sztuki, Handlu i Biznesu Stary Browar, galeria handlowa Poznań City Center, jedna z największych pływalni w Poznaniu, popularna „Chwiałka” i wszystkie potrzebne w codziennym życiu sklepy i usługi. Do zdrowych zakupów zaprasza też położony tuż za rogiem Rynek Wildecki z jego słynnym, owocowo-warzywnym targiem. Jeżeli czeka Cię dalsza podróż, skorzystaj z położonych w sąsiedztwie osiedla przystanków autobusowych i tramwajowych albo udaj się na leżący w odległości 600 m dworzec. Jednak bez względu na to, gdzie się dziś wybierasz, mieszkając na Osiedlu Czarnieckiego zawsze trzymasz rękę na pulsie.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Czarnieckiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Czarnieckiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bergera.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Czarnieckiego znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Poznaniu Pecsująca Szkoła Marek Kaźmierczak w odległości 320 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny SAPLINGS-Educating for life Marek Grzegorz Kaźmierczak w odległości 320 m, Przedszkole im. Aniołów Stróżów w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Czarnieckiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Fresh Market, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Targowisko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Czarnieckiego w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.03.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie