Lea 251

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Juliusza Lea, oferowane bezpośrednio przez

Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków, Bronowice, ul. Juliusza Lea 251

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 568 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lea 251Lea 251

5 zdjęć

Lea 251
Lea 251
Lea 251
Lea 251

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lea 251 to dwa budynki w skład, których wchodzi osiem apartamentów o podwyższonym standardzie zlokalizowanych w krakowskiej Krowodrzy przy ul. Juliusza Lea zaledwie 4 km od centrum Krakowa.

To ekskluzywne osiedle z apartamentami o powierzchni od 75 do 166 m2 charakteryzujące się stylową elewacją budynków wykonaną z cegły klinkierowej w kolorze antracytu, dużą powierzchnią przeszkleń oraz wygodnymi tarasami od strony zachodniej.

Każdy z apartamentów posiada własny garaż.

Zaplanowane jest także architektoniczne zaprojektowanie małej architektury – droga wewnętrzna, brama wjazdowa, ogrodzenie osiedla, śmietnik oraz aranżacji przestrzeni zielonej.

Całość w połączeniu z brakiem bezpośredniej zabudowy sąsiedzkiej tworzy bardzo przyjemny i kameralny nastrój.

Inwestycja Lea 251 znajduje się na Bronowicach, ul. Juliusza Lea 251 (4.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K. .

Inwestycja Lea 251 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lea 251 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lea 251?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lea 251 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1034 metrów od inwestycji Lea 251 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lea 251 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lea 251 znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej w odległości 36 m, szkoła w odległości 49 m, Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w odległości 284 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lea 251 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny - Kalukin w odległości 520 m, Vital-Dent.pl w odległości 543 m, Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne w odległości 774 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lea 251 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 281 m znajduje się Fitness Platinium, w odległości 372 m znajduje się O!, w odległości 433 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lea 251 w odległości 85 m znajduje się boisko / kort, w odległości 122 m znajduje się boisko / kort, w odległości 252 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: