Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sołtysowice budynki: E, F, G, H

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowicka, oferowane bezpośrednio przez

Milart Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, ul. Sołtysowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sołtysowice budynki: E, F, G, HSołtysowice budynki: E, F, G, H

6 zdjęć

Sołtysowice budynki: E, F, G, H
Sołtysowice budynki: E, F, G, H
Sołtysowice budynki: E, F, G, H
Sołtysowice budynki: E, F, G, H

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W kolejnym, III etapie inwestycji przy ul. Rafała Wojaczka na Wrocławskich Sołtysowicach wybudowaliśmy dla Państwa dwa budynki, oznaczone roboczo jako „D” i „E”. W każdym z nich powstało 108 mieszkań, dwu i trzy pokojowych, o metrażach od 35 do 85 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony, część z nich to typowe loggie. Nowe budynki, podobnie jak już zrealizowane, to obiekty sześciopiętrowe. Dostęp do mieszkań w budynku „D” obsługiwany jest poprzez jedną klatką schodową, natomiast budynek „E” to budynek dwu-klatkowy. Komfortową komunikacje pionową w budynkach zapewnią nowoczesne windy, w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnacji podziemnej obu budynków znajdować się będą garaże wielostanowiskowe. W garażu oraz na parterze zaprojektowano komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.

Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajduje się na nim plac zabaw, ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.

Inwestycja Sołtysowice budynki: E, F, G, H znajduje się na Sołtysowicach, ul. Sołtysowicka (4.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Milart Sp. z o.o.

Inwestycja Sołtysowice budynki: E, F, G, H została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Milart Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1000 metrów od inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Sołtysowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 117 m, szkoła w odległości 130 m, szkoła w odległości 156 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w odległości 301 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 394 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 409 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 446 m znajduje się Żabka, w odległości 619 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H w odległości 154 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 155 m znajduje się boisko / kort, w odległości 173 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 28.12.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023