Sołtysowice budynki: E, F, G, H

Oferta archiwalna

Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, ul. Sołtysowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1609 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sołtysowice budynki: E, F, G, H

6 zdjęć

Sołtysowice budynki: E, F, G, H
Sołtysowice budynki: E, F, G, H
Sołtysowice budynki: E, F, G, H
Sołtysowice budynki: E, F, G, H

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W kolejnym, III etapie inwestycji przy ul. Rafała Wojaczka na Wrocławskich Sołtysowicach wybudowaliśmy dla Państwa dwa budynki, oznaczone roboczo jako „D” i „E”. W każdym z nich powstało 108 mieszkań, dwu i trzy pokojowych, o metrażach od 35 do 85 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony, część z nich to typowe loggie. Nowe budynki, podobnie jak już zrealizowane, to obiekty sześciopiętrowe. Dostęp do mieszkań w budynku „D” obsługiwany jest poprzez jedną klatką schodową, natomiast budynek „E” to budynek dwu-klatkowy. Komfortową komunikacje pionową w budynkach zapewnią nowoczesne windy, w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnacji podziemnej obu budynków znajdować się będą garaże wielostanowiskowe. W garażu oraz na parterze zaprojektowano komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.

Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajduje się na nim plac zabaw, ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.

Inwestycja Sołtysowice budynki: E, F, G, H znajduje się na Sołtysowicach, ul. Sołtysowicka (4.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Milart Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Sołtysowice budynki: E, F, G, H została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Milart Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poprzeczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 190 m, Przedszkole nr 70 w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w odległości 190 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, G, H w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 28.12.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Sołtysowicach

Oferty na Sołtysowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: