Osiedle Ogrody Żabińca- Modena

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żabiniec 101 G, oferowane bezpośrednio przez Metropolis

Kraków, Prądnik Biały, ul. Żabiniec 101 G

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 939 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Ogrody Żabińca- Modena

6 zdjęć

Osiedle Ogrody Żabińca- Modena
Osiedle Ogrody Żabińca- Modena
Osiedle Ogrody Żabińca- Modena
Osiedle Ogrody Żabińca- Modena

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Ogrody Żabińca- Modena logo

Osiedle Ogrody Żabińca powstaje w spokojnej, mieszkalnej dzielnicy zaledwie 2,5 km od Rynku Głównego w Krakowie. Jest częścią istniejącego już Osiedla Żabiniec, którego budowę rozpoczęto w 1995 roku. Osiedle Żabiniec położone jest w dzielnicy Prądnik Biały pomiędzy ulicami: Prądnicką, Żmujdzką, Zdrową i Aleją 29 Listopada. Ta świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do najbardziej atrakcyjnych części miasta (Rynku Głównego, uczelni wyższych, instytucji kulturalnych, galerii handlowych etc.) oraz sprawny wyjazd poza miasto (droga E77). Na osiedlu znajduje się pełna infrastruktura jak sklepy, banki, szkoła i przedszkola, placówki służby zdrowia czy boisko sportowe. Osiedle Żabiniec to „najlepszy adres” na Prądniku Białym.

SPÓJNY PROJEKT:

Osiedle Ogrody Żabińca to nowoczesne osiedle blisko centrum miasta. Zadbaliśmy o to, aby projekt był spójny z istniejącą już zabudową sąsiednią, ale wyróżniał się oryginalną architekturą oraz komfortowym zapleczem rekreacyjno-sportowym. To jedyna taka inwestycja w Krakowie, gdzie całościowo pomyślano o jego mieszkańcach, tak by mogli nie tylko mieszkać, ale także wypocząć i zaparkować.

WŁOSKI DESIGN:

Nasze osiedle zostało zaprojektowane przez uznaną włoską pracownię projektową. Architekci postawili przede wszystkim na jasną kolorystkę i przestrzenne wnętrza z dużymi drewnianymi oknami, dzięki czemu nawet w mieszkaniach jedno- czy dwupokojowych mieszkańcy będą czuć się jak w przestronnym apartamencie z niepowtarzalnym widokiem na panoramę miasta, który podziwiać można z balkonu, znajdującym się przy każdym mieszkaniu powyżej parteru.

CENTRUM REKREACYJNE:

W ramach centrum rekreacyjnego powstał kryty basen w budynku Modena, ul. Żabiniec 101 G, Kraków.

Dostępny dla mieszkańców bez konieczności opuszczania Osiedla Ogrody Żabińca i używania samochodu.

PARKINGI

Osiedle Ogrody Żabińca zostanie w całości ogrodzone, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli parkować na terenie osiedla.

Modena to kameralny budynek pięciopiętrowy z jedną kondygnacją podziemną.

Parter i piętra przeznaczone są na lokale mieszkalne, natomiast na poziomie -1 znajduje się największy atut budynku: kryty basen.

Od piętra pierwszego do czwartego mieszczą się mieszkania dwupokojowe (38 – 43 m2) z balkonami.

Na piętrze piątym zaprojektowano apartamenty o metrażach 27 - 45 m2 z tarasami o powierzchni od 12 do 40 m2.

Wszystkie mieszkania są doskonale doświetlone dzięki przeszkleniom i dużym oknom.

Budowa budynku Modena została rozpoczęta w sierpniu 2014 roku, budowa została zakończona!

Inwestycja Osiedle Ogrody Żabińca- Modena znajduje się na Prądniku Białym, ul. Żabiniec 101 G (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Metropolis.

Inwestycja Osiedle Ogrody Żabińca- Modena została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Metropolis przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

drewniana

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Balkony

tak

Posadzka

wylweki

Ściany

tynki

Sufity

tak

Parapety zewnętrzne

tak

Parapety wewnętrzne

tak

Instalacje

tak

Ogrzewanie

centralne miejskie

Wentylacja

mechaniczna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, basen, klub fitness, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - UR Aleja 29 Listopada.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole ,,Piotrusia Pana" I.Łęcka-Karnas , B.Tarapacz w odległości 250 m, Niepubliczna Policealna Szkoła Medyczna w Krakowie w odległości 370 m, Policealne Studium Psychotroniki im. Juliana Ochorowicza w Krakowie w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski Specjalistyczny imienia Gabriela Narutowicza w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Spar, w odległości 390 m znajduje się Mini Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca- Modena w odległości 80 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.08.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: