Metropolis logo

Metropolis

Kraków, ul. Wygoda 8A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Naszą wieloletnią działalność na rynku nieruchomości opieramy na dwóch filarach.

PIERWSZYM FILAREM jest działalność deweloperska w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Zajmujemy się kompleksowo przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych od A-Z. Efektem naszej pracy są tysiące metrów kwadratowych powierzchni użytkowej mieszkań oddanych do użytkowania oraz duże grono zadowolonych klientów.

DRUGIM FILAREM naszej działalności jest przygotowywanie atrakcyjnych projektów inwestycyjnych dla inwestorów. W tym przypadku zajmujemy się przygotowywaniem od podstaw inwestycji budowlanych, kompleksową obsługą prawną nieruchomości, przygotowaniem dokumentacji projektowej. Nasi klienci to firmy deweloperskie krajowe jak i zagraniczne oraz inwestorzy pragnący nabyć przygotowany i gotowy do realizacji projekt inwestycyjny. Jesteśmy właścicielem bardzo ciekawych, często wręcz unikatowych projektów inwestycyjnych na terenie Śląska oraz Małopolski.

Z poważaniem Sebastian Kamiński dyrektor ds. marketingu

Zakończyliśmy sprzedaż 16 inwestycji

Kontakt

Metropolis logo
Metropolis
Kraków, ul. Wygoda 8A
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: