Kompozycja Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Metropolis Investments

Ceny od: 7 500 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kompozycja Residence dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
E1
6
145 m²
-
D3
6
150 m²
-
C3
6
149 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
E2
6
147 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
D1
6
145 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A1
6
145 m²
-
A3
6
148 m²
-
A2
6
147 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
C1
6
145 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
F2
6
147 m²
-
E3
6
149 m²
-

Opis Inwestycji

Przygotowując projekty domów dla inwestycji Kompozycja Residence koncentrowaliśmy się na tym, aby ich architekturę podporządkować otoczeniu. Konstancin-Jeziorna to z jednej strony zabytkowe dworki i wille z bogatą historią, a z drugiej nowoczesne rezydencje wykonane w najwyższym standardzie. Kompozycja Residence to wysublimowany projekt łączący najlepsze cechy starego i nowego oblicza tej malowniczej miejscowości. Elewacja budynków utrzymana jest w spokojnej, jasnej kolorystyce, zawiera okazałą ilość drewnianych detali (żaluzje, poręcze, balustrady) oraz duże przeszklenia.Ze względu na unikalny, uzdrowiskowy charakter Konstancina oraz ze względu na położenie działki w granicach ochrony zespołu budowlanego wpisanego do Rejestru Zabytków zaplanowaliśmy zabudowę o niższej intensywności niż dozwolona jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania.Kompozycja Residence to zespół sześciu kameralnych budynków składających się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz jednej, wspólnej dla wszystkich mieszkańców kondygnacji podziemnej zawierającej parking. To wygodne rozwiązanie pozwala całkowicie wyeliminować z terenu działki ruch kołowy. Dojście z mieszkań do wspólnego garażu zapewniają dwie klatki schodowe wychodzące na wewnętrzną osiedlową uliczkę oraz winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych.Szanując otaczającą przyrodę, podczas budowy nie planujemy prowadzenia wycinki drzew znajdujących się na terenie inwestycji. Ponadto, północną część działki (stanowiącą ponad 40% jej powierzchni) pozostawiamy mieszkańcom jako wspólny, leśny teren zielony.Warto również zaznaczyć, że wszystkie lokale mają przynależny ogródek na parterze, a także osobne wejścia z wewnętrznej pieszej uliczki, prowadzącej od ulicy Wilanowskiej. Dodatkowo, niewątpliwą atrakcją jest możliwość posiadania wielkiego ogrodu z tarasem na dachu budynku (do wyłącznej dyspozycji właściciela apartamentu).Poczuj zapach lasu, odpocznij i zrelaksuj się z dala od nerwowego, pędzącego w zawrotnym tempie życia. Oferujemy Ci dom z prywatnym parkiem w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej z Warszawą okolicy.

Inwestycja Kompozycja Residence znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wilanowska 24 (2.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Metropolis Investments.

Inwestycja Kompozycja Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Kompozycja Residence pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 145 do 150 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 145 do 150 m2 (11 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Metropolis Investments przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 145 do 150 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 6-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 500 zł.
Opis płatności:harmonogram płatności skorelowany z postępem prac budowlanych.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kompozycja Residence

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

W odległości 150 metrów od inwestycji Kompozycja Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OS.GRAPA 02 (KONSTANCIN-JEZIORNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kompozycja Residence znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne PREZDSZKOLE SKRZATKA OCZATKA w odległości 900m, Tęczowe Przedszkole w odległości 1200m, Gminne Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Chatka" w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się NZOZ Zespół Lekarzy Specjalistów w Konstancinie-Jeziorna, w odległości 1100 m znajduje się Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o., w odległości 1100 m znajduje się Denon-Dental Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Parafia Wniebowzięcia NMP w Konstancinie-Jeziornie, w odległości 1100 m znajduje się Villa La Fleur, w odległości 1250 m znajduje się Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie.

Data publikacji: 24.08.2018

Data aktualizacji: 02.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie