Kompozycja Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Metropolis Investments

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 7 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kompozycja Residence dostępnych jest 11 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
D1 6145 m2-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
E3 6149 m2-
A1 6145 m2-
F3 6149 m2-
C3 6149 m2-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
E1 6145 m2-
F2 6147 m2-
E2 6147 m2-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A3 6148 m2-
A2 6147 m2-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
C1 6145 m2-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Przygotowując projekty domów dla inwestycji Kompozycja Residence koncentrowaliśmy się na tym, aby ich architekturę podporządkować otoczeniu. Konstancin-Jeziorna to z jednej strony zabytkowe dworki i wille z bogatą historią, a z drugiej nowoczesne rezydencje wykonane w najwyższym standardzie. Kompozycja Residence to wysublimowany projekt łączący najlepsze cechy starego i nowego oblicza tej malowniczej miejscowości. Elewacja budynków utrzymana jest w spokojnej, jasnej kolorystyce, zawiera okazałą ilość drewnianych detali (żaluzje, poręcze, balustrady) oraz duże przeszklenia.

Ze względu na unikalny, uzdrowiskowy charakter Konstancina oraz ze względu na położenie działki w granicach ochrony zespołu budowlanego wpisanego do Rejestru Zabytków zaplanowaliśmy zabudowę o niższej intensywności niż dozwolona jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Kompozycja Residence to zespół sześciu kameralnych budynków składających się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz jednej, wspólnej dla wszystkich mieszkańców kondygnacji podziemnej zawierającej parking. To wygodne rozwiązanie pozwala całkowicie wyeliminować z terenu działki ruch kołowy. Dojście z mieszkań do wspólnego garażu zapewniają dwie klatki schodowe wychodzące na wewnętrzną osiedlową uliczkę oraz winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Szanując otaczającą przyrodę, podczas budowy nie planujemy prowadzenia wycinki drzew znajdujących się na terenie inwestycji. Ponadto, północną część działki (stanowiącą ponad 40% jej powierzchni) pozostawiamy mieszkańcom jako wspólny, leśny teren zielony.

Warto również zaznaczyć, że wszystkie lokale mają przynależny ogródek na parterze, a także osobne wejścia z wewnętrznej pieszej uliczki, prowadzącej od ulicy Wilanowskiej. Dodatkowo, niewątpliwą atrakcją jest możliwość posiadania wielkiego ogrodu z tarasem na dachu budynku (do wyłącznej dyspozycji właściciela apartamentu).

Poczuj zapach lasu, odpocznij i zrelaksuj się z dala od nerwowego, pędzącego w zawrotnym tempie życia. Oferujemy Ci dom z prywatnym parkiem w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej z Warszawą okolicy.

Inwestycja Kompozycja Residence znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wilanowska 24 (2,7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Metropolis Investments.

Inwestycja Kompozycja Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Kompozycja Residence pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 145 do 149 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 6-pokojowe o powierzchniach od 145 do 149 m2 (11 mieszkań ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Metropolis Investments przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Kompozycja Residence

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań: od 145 do 149 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 500 zł.
Opis płatności:harmonogram płatności skorelowany z postępem prac budowlanych.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kompozycja Residence

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km. W odległości 150 metrów od inwestycji Kompozycja Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: OS.GRAPA 02 (KONSTANCIN-JEZIORNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kompozycja Residence znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne PREZDSZKOLE SKRZATKA OCZATKA w odległości 900 m, Tęczowe Przedszkole w odległości 1 200 m, Gminne Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Chatka" w odległości 1 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m NZOZ Zespół Lekarzy Specjalistów w Konstancinie-Jeziorna, w odległości 1 100 m Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o., w odległości 1 100 m Denon-Dental Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja "Różana" w odległości 400 m, UP Konstancin-Jeziorna 4 w odległości 450 m, Mezzo Italian Steakhouse w odległości 450 m.

Data publikacji: 24 sierpnia 2018 14:26

Data aktualizacji: 24 kwietnia 2019 13:41

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Metropolis Investments

Metropolis Investments

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Metropolis Investments
  +48 22 ...
  +48 22 445 98 46

  Umów spotkanie

  Kompozycja Residence

  adres biura sprzedaży

  ul. Wilanowska 24, 05-510 Konstancin-Jeziorna

  Wybierz datę

  • czwartek

   27

   czerwca

  • piątek

   28

   czerwca

  • poniedziałek

   1

   lipca

  Zaproponuj inny termin