Osiedle Na Wzgórzu 33

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Na Wzgórzu, oferowane bezpośrednio przez Mertis Investments Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Na Wzgórzu 33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1789 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Na Wzgórzu 33

4 zdjęcia

Osiedle Na Wzgórzu 33
Osiedle Na Wzgórzu 33
Osiedle Na Wzgórzu 33
Osiedle Na Wzgórzu 33

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowa, niezwykle ciekawa inwestycja mieszkaniowa na Błoniu. Ekonomiczny w eksploatacji budynek o nowoczesnej architekturze oferujący szeroki zakres mieszkań w metrażach od 30 nawet do 250 mkw. Bliskość centrum i miejskiej infrastruktury oraz atrakcyjna cena gwarantują dobry wybór na wiele lat. Osiedle Na Wzgórzu to jedyna dostępna oferta na bydgoskim Błoniu z możliwością zakupu w programie Mieszkania dla Młodych z pulą z 2018 roku. Idealny wybór do zamieszkania i pod kątem inwestycji na wynajem.

Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu 33 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Na Wzgórzu 33 (2.1 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu 33 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysoka / Koszarowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33 znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bydgoskie Gimnazjum Społeczne w odległości 160 m, II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Bydgoszczy w odległości 160 m, Zespół Szkół nr 7 im.16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się U Doroty, w odległości 360 m znajduje się Społem, w odległości 500 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu 33 w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.09.2017
Data aktualizacji: 01.02.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: