Nowa Wenecja

Apartamenty klasy Hi-End na Wyspą Młyńską

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMertis Investments Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1697 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Niebieskie Apartamenty(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Grottgera 4 (1 km od centrum Bydgoszczy)
  Niebieskie Apartamenty
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 94 m2
  Liczba pokoi: 4
  Grupa Moderator
 • Dworcowa 67(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Dworcowa 67 (1.2 km od centrum Bydgoszczy)
  Dworcowa 67
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 59 - 226 m2
  Liczba pokoi: 2 - 7
  Hunger Development Sp. z o.o
 • Przy IV Śluzie(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Wrocławska (1.8 km od centrum Bydgoszczy)
  Przy IV Śluzie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 57 - 151 m2
  Liczba pokoi: 2 - 7
  Red Co.

Opis Inwestycji

Projektując budynek Nowa Wenecja przyświecała nam idea stworzenia obiektu wyjątkowego. Łączącego historię tego miejsca z nowoczesnością.Budynek, który powstanie pod adresem Świętej Trójcy 8 musiał być spójny z otaczającym go zabytkowym sąsiedztwem. Pod bacznym okiem konserwatora zabytków i miejskiego plastyka, zrodziła się koncepcja nowoczesnego, kameralnego apartamentowca, który swoją bryłą i perfekcyjną jakością wykonania, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i stanie się symbolem tego miejsca.Nowa Wenecja jest projektem wyjątkowym. Zlokalizowana w uroczym zakątku centrum Bydgoszczy, tuż przy wyspie Młyńskiej, nad brzegiem rzeki Młynówki. Nowa Wenecja spaja w sobie staromiejską zabudowę industrialną z aktualnymi trendami architektonicznymi. Najwyższej klasy materiały, najnowsze technologie budowlane oraz szacunek do tradycji, stworzą uniwersalny, ponadczasowy i unikatowy charakter tego budynku.Centrum każdego miasta to zawsze najbardziej pożądana lokalizacja. Jednak zaciszne miejsce w centrum, otoczone zielenią, spokojem i piękną architekturą, wśród płynącej wody jest miejscem wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Połącz aktywność z wypoczynkiem, spokój z rozrywką. Zaproś bliskich i delektujcie się otaczającym pięknem Wyspy Młyńskiej i Bydgoskiej Wenecji.Nowa Wenecja to tylko trzy kondygnacje mieszkalne. W hali garażowej zaprojektowano 9 miejsc postojowych. Właściciele aut elektrycznych otrzymają do dyspozycji szybką ładowarkę rozliczną w systemie pre-paid. Na pierwszej kondygnacji znajdą się dwa lokale użytkowe. Na piętrach zaprojektowaliśmy lokale mieszkalne z możliwością ich łączenia. Ostatnie piętro zarezerwowane jest na 175 metrowy apartament typu penthouse. Dla umilenia czasu mieszkańcom na dachu budynku znajdzie się zielony taras z pergolą, automatycznym systemem nawadniania i koszenia.

Inwestycja Nowa Wenecja znajduje się w Bydgoszczy, ul. Świętej Trójcy 8 (1 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Nowa Wenecja jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Wenecja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 175 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Konstrukcja budynku
trójwarstwowa - konstrukcja żelbetowa, wełna, cegła licówka
Dach
trawiasty, z ogrodem i tarasem
Elewacja
cegła licowa
Stolarka okienna
aluminium, trzyszybowe
Balkony
wykończenie kompozytową deską tarasową
Ogrzewanie
podłogowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc).
Udogodnienia: TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Nowa Wenecja

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Wenecja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowa Wenecja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Poznański.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Wenecja znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 47 im. Bronisława Malinowskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w odległości 170 m, CENTRUM SZKOLENIOWE AGENTÓW OCHRONY "ADEPT" W BYDGOSZCZY w odległości 180 m, Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates w Bydgoszczy w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Wenecja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Zabka, w odległości 160 m znajduje się Piekarnia, w odległości 240 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Wenecja w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.10.2017

Data aktualizacji: 16.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie