Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kabacka Przystań Prestige

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Działkowa, oferowane bezpośrednio przez

JDM Deweloper Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Działkowa 90

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kabacka Przystań PrestigeKabacka Przystań Prestige

11 zdjęć

Kabacka Przystań Prestige
Kabacka Przystań Prestige
Kabacka Przystań Prestige
Kabacka Przystań Prestige

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 160 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

- Bramy garażowe segmentowe otwierane ręcznie, w kolorze ciemnym – dopuszcza się zastosowanie struktury drewnopodobnej, przygotowane do instalacji automatycznego otwierania - Ogródki: teren wyrównany koparką pod własne zagospodarowanie Zagospodarowanie terenu wokół budynku: - Podejścia do budynków utwardzone - Miejsca postojowe wykonane z kostki brukowej - Ogrodzenia – panele kratowe ocynkowane z przetłoczeniem o wysokości 150 cm - Tereny zielone zniwelowane gruntem rodzimym, przygotowanie pod warstwę wegetacyjną w ramach indywidualnego wykończenia - Indywidualne skrzynki na listy - Indywidualne wiaty śmietnikowe z pustaka łupanego służące do składowania odpadów komunalnych zgodnie z oznaczeniem na karcie terenu - Domofon Zagospodarowanie terenu części wspólnej: - Droga wewnętrzna oświetlona lampami wyposażonymi w oprawy typu LED.

Dach

- Obróbki blacharskie – wykonane z blachy stalowej powlekanej w kolorze ciemnym (np. antracyt)

Elewacja

- Elewacja – docieplenie styropianem grafitowym 15 cm w standardzie, wykończenie tynkiem do zastosowań zewnętrznych w systemie producenta. Element dekoracyjny elewacji – wzór drewnopodobny. Ściana fundamentowa ocieplona styropianem fundamentowym o grubości 12 cm z wykończeniem tynkiem mozaikowym.

Stolarka okienna

- Stolarka okienna PCV z zewnątrz w kolorze ciemnym (np. antracyt) – dopuszcza się zastosowanie struktury drewnopodobnej, natomiast od wewnątrz w kolorze białym. Profil okna 5-komorowy. Pakiet 3-szybowy o współczynniku przenikania ciepła K=1,1 Nawiewniki w liczbie 1 sztuk dla jednego pakietu okiennego w pomieszczeniu.

Drzwi zewnętrzne

- Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe klasy RC2, w kolorze ciemnym (np. antracyt) – dopuszcza się zastosowanie struktury drewnopodobnej z przetłoczeniem

Parapety zewnętrzne

- Parapety okienne zewnętrzne wykonane z blachy stalowej powlekanej w kolorze ciemnym (np. antracyt)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Kabacka Przystań Prestige logo

Szukasz spokoju ? Lubisz naturę ? Józefosław to idealne miejsce dla Ciebie.

Położona w skąpanej w zieleni części Józefosławia – Kabacka Przystań Prestige to idealne miejsce, które łączy w sobie uroki posiadania domu na wsi z atutem mieszkania w mieście.

To wymarzone miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. W sąsiedztwie osiedla znajduje się Rezerwat Przyrody, stadnina koni z własną infrastrukturą. Las Kabacki świetnie nadaje się na rodzinne spacery, wycieczki rowerowe, jest tam również polana, gdzie można zrobić grilla i zapalić ognisko.

Kabacka Przystań Prestige to obiekty mieszkalne o zróżnicowanym metrażu. Pierwszy etap realizowanej inwestycji obejmuje 100 lokali w 8 wariantach, II Etap to 60 lokali w 2 wariantach.

W naszej ofercie znajdują się domy piętrowe z poddaszem użytkowym typu open space lub poddaszem nieużytkowym z możliwością adaptacji.

Na terenie inwestycji zaaranżowaliśmy tzw. Strefę Relaksu oraz zadbaliśmy o pakiet miejsc postojowych i własne garaże.

Terminy oddania:

I Etap: kwiecień - czerwiec 2022 r.

II Etap: zadanie E grudzień 2022 r., zadanie F marzec 2023 r.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych nieruchomości.

Inwestycja Kabacka Przystań Prestige znajduje się w Józefosławiu, ul. Działkowa 90 (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez JDM Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Kabacka Przystań Prestige została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 160 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kabacka Przystań Prestige nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JDM Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kabacka Przystań Prestige?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kabacka Przystań Prestige mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 840 metrów od inwestycji Kabacka Przystań Prestige znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Julianów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kabacka Przystań Prestige znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kabacka Przystań Prestige znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Publicznych Józefosław w odległości 778 m, szkoła w odległości 782 m, Świat Bajek w odległości 853 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kabacka Przystań Prestige jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 860 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kabacka Przystań Prestige składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 286 m znajduje się Żabka, w odległości 790 m znajduje się Delikatesy Bogucki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kabacka Przystań Prestige w odległości 208 m znajduje się basen, w odległości 288 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 342 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.01.2021
Data aktualizacji: 13.07.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023