Gaia Park

5 zdjęć

Gaia Park
Gaia Park
Gaia Park
Gaia Park

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Gaia Park dostępnych jest 30 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (30)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 30 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 30 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

od 174 do 340 m².

Powierzchnie działek:

od 222 do 581 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Wszyscy musimy czasem zwolnić, zwłaszcza żyjąc na wysokich obrotach w warszawskim zgiełku. Dlatego właśnie Osiedle Gaia Park zostało zaprojektowane tak, aby wrócić do kontaktu z naturą i odzyskać wewnętrzny spokój w cieniu drzew. Cały projekt osiedla został skupiony wokół ekofilozofii, której głównym założeniem jest to, by cieszyć się obecnością natury przy zminimalizowaniu negatywnego wpływu człowieka na środowisko. Dzięki temu możesz żyć obok przyrody – rozkoszować się śpiewem ptaków o poranku, czy spokojem tafli wody w oczkach wodnych.

Obecnie to my mamy wpływ na naturę i dlatego jesteśmy za nią odpowiedzialni. Ta idea przyświeca nam zarówno na etapie budowy Osiedla Gaia Park, a także po jej ukończeniu – w trakcie mieszkania i funkcjonowania wokół niej. Aby było to możliwe, musimy nauczyć się ze sobą współgrać, a ludzie, zwierzęta i rośliny czuć się równie bezpiecznie. Dzięki temu będziemy wszyscy mogli cieszyć się urokami przyrody, nie zaburzając jej naturalnego rytmu.

I etap miasteczka Gaia Park nazwany „Physis” składał się będzie z 14 domów bliźniaczych oraz 16 domów szeregowych.

Jest to miejsce dla wszystkich. Tych, którzy wieczory chcą spędzić na polanie, ćwicząc jogę czy przejść się boso po miękkich źdźbłach trawy. Odnajdą się tu także osoby, które po pracy będą chciały usiąść na ławce i rozkoszować się spokojem panującym dookoła. Mieszkańcy preferujący aktywny wypoczynek będą mogli z kolei wyjść na rower czy pobiegać.

U podstaw miasteczka domów Gaia Park leżą cztery filary: energia, woda, powietrze i społeczność. Pozwolą one mieszkańcom na życie w trybie "EKO": w przyjaźni z naturą i w zgodzie z samym sobą.

W cenie domu gwarantujemy:

- darmowy prąd przez 20 lat - elektrownia wiatrowo-fotowoltaiczna Profbud dostarczy darmową energię elektryczną potrzebną do codziennego życia. M.in. zasili gruntową pompę ciepła, system rekuperacji lub naładuje samochód.

- gruntowe pompy ciepła, które zapewniają chłodzenie i ogrzewanie domu za pomocą energii cieplnej skumulowanej w gruntach. Dodatkową korzyścią jest ogrzewanie podłogowe i brak grzejników.

- system rekuperacji, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskaniem ciepła, która wymienia zużyte powietrze z domu na świeże z zewnątrz. Użycie dodatkowych filtrów pozwala na jego oczyszczenie alergenów, kurzu, smogu, ale też wirusów i bakterii.

- świadomą gospodarkę wodą opadową m.in. poprzez magazynowanie deszczówki w zbiornikach podziemnych, naturalną retencję, gdzie w razie nadmiaru wody zostanie ona redystrybuowana i wykorzystana do podlewania wspólnej zieleni oraz zasilenia oczek wodnych.

DODATKOWE „ZIELONO-RELAKSACYJNE” ROZWIĄZANIA:

- szklarnie: miejsce spotkań sąsiedzkich i przestrzeń uprawy społecznych ogrodów

- oświetlenie: latarnie, niskie słupki, elementy wiszące na drzewach

- wybieg dla psów

- wielopokoleniowy plac zabaw z siłownią plenerową

- relaksująca tafla wody w zasięgu wzroku w postaci oczek wodnych

Inwestycja Gaia Park znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Torowa 1 (1.6 km od Warszawy), jest realizowana przez PROFBUD.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 30 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Gaia Park w sprzedaży jest 30 nowych domów o powierzchni od 174 do 340 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców PROFBUD przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w Konstancinie-Jeziornie w niedalekim sąsiedztwie od Urzędu Miasta i Gminy przy ulicy Torowej 1, blisko ulicy Piaseczyńskiej. Miasto położone zaledwie 20 km od centrum Warszawy kryje w sobie walory luksusu i uzdrowiska. Oprócz pięknych willi tonących w zieleni i kwiatach możemy znaleźć tu również liczne kompleksy ze złożami wód leczniczych.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gaia Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gaia Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Gaia Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rozjazd Oborski 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gaia Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gaia Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 5 w odległości 140 m, Niepubliczne Przedszkole Wesoły Reksio w odległości 230 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gaia Park w odległości 130 m znajduje się Boisko "Beton Arena", w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.01.2023
Data aktualizacji: 04.01.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Konstancinie-Jeziornie

Oferty w Konstancinie-Jeziornie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: