FreeDom

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Traugutta, oferowane bezpośrednio przez Masterm Investment

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Traugutta 38

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

FreeDom

5 zdjęć

FreeDom
FreeDom
FreeDom
FreeDom

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

FreeDom. Rozwiń Skrzydła.

Poczuj wolność we FreeDom.

Możliwość zaplanowania układu pomieszczeń, wyboru mniejszego mieszkania lub połączenia dwóch w jedno sprawia, że jest to idealna propozycja dla osób ceniących niezależność i swobodę.

Pokój z widokiem na ogród.

Duże okna zapewnią naturalne światło przez wiele godzin, a także niepowtarzalny widok na ogród usytuowany na dachu najniższej części budynku. To unikalna cecha tej inwestycji! Jeżeli preferujesz aktywny tryb życia możesz skorzystać z parkingu dla rowerów.

FreeDom to idealna lokalizacja.

Niewielka odległość zarówno od terenów rekreacyjnych jak i centrum miasta oraz bliskość węzłów komunikacyjnych gwarantują Tobie komfort codziennego życia.

Dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania mieszkaniem marki Fibaro poczujesz się komfortowo i bezpiecznie.

Sprawdź jakie możliwości daje FreeDom!

Inwestycja FreeDom znajduje się na Wildzie, ul. Traugutta 38 (2.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Masterm Investment.

Inwestycja FreeDom została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji FreeDom nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Masterm Investment przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji FreeDom?

Przyszli mieszkańcy inwestycji FreeDom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji FreeDom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rolna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji FreeDom znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji FreeDom znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 190 m, II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Fundacji Bahtałe Roma w odległości 280 m, V Liceum Ogólnokształcące w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji FreeDom jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital HCP w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji FreeDom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Małpka Express, w odległości 230 m znajduje się Piekarnia / Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji FreeDom w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: