Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 33,33 m² - numer B.107

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego 58Inwestycja: Dąbrowskiego 58Deweloper: Masterm Investment

Dąbrowskiego 58

5 zdjęć

Dąbrowskiego 58
Termin oddania:
1 kw. 2023
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
33,33 m²
Piętro:
1 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Wysokość pomieszczeń:
252 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc): zakup obowiązkowy
Komórki lokatorskie
dostępne (45): wielkość od 2 do 8 mkw.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Udogodnienia
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Dąbrowskiego 58

Transport

Rynek Jeżycki - 110 m

Sklepy

Żabka - 40 m

Edukacja

Publiczne Przedszkole Galileo - 70 m

Sport

Boisko - 80 m

Zdrowie

Lekarz - 310 m

Jeżyce to jedna z najmodniejszych dzielnic Poznania, porównywana do tętniącego życiem, berlinskiego Kreuzberga. Uwielbiane sa nie tylko za komfortowe położenie tuz obok ścisłego centrum, lecz przede wszystkim za fascynujący eklektyzm. Bliskość Natury Osia układanki i całej dzielnicy jest ulica Jana Henryka Dąbrowskiego, która można szybko przenieść się ze śródmieścia nad podpoznańskie jeziora. To właśnie tutaj powstaje nowa inwestycja Masterm - Dąbrowskiego 58. Wyróżniająca się nie tylko niebanalna, światowej klasy architektura, lecz także niezwykle komfortowym układem obiektu. Ogromna jego cześć znajduje się w głębi działki, skryta przed miejskim gwarem i oczami przechodniów. To miejsce idealne do ułożenia sobie ciekawego życia w samym centrum, a jednak z dala od zgiełku. Miejskie życie Koegzystują tu tradycyjne biznesy, pachnące setkami odmian kawy kawiarnie, zakłady rzemieślnicze, second-handy, jedne z najstarszych teatrów i studyjnych kin, urocze knajpki i światowej klasy restauracje, a także nowoczesne biura międzynarodowych firm. Jeżyce to pasjonująca układanka – z pozoru całkiem różne od siebie elementy świetnie się tutaj uzupełniają.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
Masterm Investment logo

W sprzedaży 79 nieruchomości w 1 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 13 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dąbrowskiego 58 na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego 58 (1.7 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Masterm Investment.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 133 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 79 ofert o powierzchni od 25 do 112 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Dąbrowskiego 58 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.107 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 252 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Masterm Investment przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Kreatywne wnętrza

Dąbrowskiego 58 to designerska perła. Wzrok przykuwa zaprojektowana przez prestiżowe poznańskie biuro Ultra Architects odważna bryła, w której próżno szukać wyłącznie prostych kątów i klasycznych rozwiązań. Choć trudno w to uwierzyć, mieszczą się w niej 133 mieszkania o całkowicie niepowtarzalnych układach i wielkim potencjale. Do dyspozycji mieszkańców oddano przestronne, pełne roślinności tarasy, z których rozpościera się widok na historyczną panoramę Jeżyc i Poznania. Wyjątkową ozdobą inwestycji będzie zielone, nowocześnie zaprojektowane patio.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dąbrowskiego 58, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 51 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 17.06.2021
Data aktualizacji: 19.10.2021
Masterm Investment logo

Masterm Investment

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Piątkowska 163 60-650 Poznań

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: