Dąbrowskiego 58

6 zdjęć

Dąbrowskiego 58
Dąbrowskiego 58
Dąbrowskiego 58
Dąbrowskiego 58

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dąbrowskiego 58 dostępnych jest 30 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 252 do 307 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (45): wielkość od 2 do 8 mkw.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (133 miejsca) : zakup nie jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 33 do 100 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kreatywne wnętrza

Dąbrowskiego 58 to designerska perła. Wzrok przykuwa zaprojektowana przez prestiżowe poznańskie biuro Ultra Architects odważna bryła, w której próżno szukać wyłącznie prostych kątów i klasycznych rozwiązań. Choć trudno w to uwierzyć, mieszczą się w niej 133 mieszkania o całkowicie niepowtarzalnych układach i wielkim potencjale. Do dyspozycji mieszkańców oddano przestronne, pełne roślinności tarasy, z których rozpościera się widok na historyczną panoramę Jeżyc i Poznania. Wyjątkową ozdobą inwestycji będzie zielone, nowocześnie zaprojektowane patio.

Inwestycja Dąbrowskiego 58 znajduje się na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego 58 (1.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Masterm Investment.

Inwestycja Dąbrowskiego 58 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dąbrowskiego 58 w sprzedaży jest 30 nowych mieszkań o powierzchni od 33 do 100 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Masterm Investment przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (133 miejsca)

W inwestycji znajduje się 45 komórek lokatorskich wielkość od 2 do 8 mkw..

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to jedna z najmodniejszych dzielnic Poznania, porównywana do tętniącego życiem, berlinskiego Kreuzberga. Uwielbiane sa nie tylko za komfortowe położenie tuz obok ścisłego centrum, lecz przede wszystkim za fascynujący eklektyzm.

Bliskość Natury

Osia układanki i całej dzielnicy jest ulica Jana Henryka Dąbrowskiego, która można szybko przenieść się ze śródmieścia nad podpoznańskie jeziora. To właśnie tutaj powstaje nowa inwestycja Masterm - Dąbrowskiego 58. Wyróżniająca się nie tylko niebanalna, światowej klasy architektura, lecz także niezwykle komfortowym układem obiektu. Ogromna jego cześć znajduje się w głębi działki, skryta przed miejskim gwarem i oczami przechodniów. To miejsce idealne do ułożenia sobie ciekawego życia w samym centrum, a jednak z dala od zgiełku.

Miejskie życie

Koegzystują tu tradycyjne biznesy, pachnące setkami odmian kawy kawiarnie, zakłady rzemieślnicze, second-handy, jedne z najstarszych teatrów i studyjnych kin, urocze knajpki i światowej klasy restauracje, a także nowoczesne biura międzynarodowych firm. Jeżyce to pasjonująca układanka – z pozoru całkiem różne od siebie elementy świetnie się tutaj uzupełniają.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dąbrowskiego 58?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dąbrowskiego 58 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Dąbrowskiego 58 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynek Jeżycki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dąbrowskiego 58 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dąbrowskiego 58 znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Galileo w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 92 z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w odległości 70 m, Prywatne Liceum Ogólnokształcące KOSSAKA w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dąbrowskiego 58 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dąbrowskiego 58 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 17.06.2021
Data aktualizacji: 31.05.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: