Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dąbrowskiego 58

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Dąbrowskiego 58, oferowane bezpośrednio przez

Masterm Investment

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego 58

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 280 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dąbrowskiego 58Dąbrowskiego 58

6 zdjęć

Dąbrowskiego 58
Dąbrowskiego 58
Dąbrowskiego 58
Dąbrowskiego 58
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 252 do 307 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (45): wielkość od 2 do 8 mkw.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (133 miejsca) : zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kreatywne wnętrza

Dąbrowskiego 58 to designerska perła. Wzrok przykuwa zaprojektowana przez prestiżowe poznańskie biuro Ultra Architects odważna bryła, w której próżno szukać wyłącznie prostych kątów i klasycznych rozwiązań. Choć trudno w to uwierzyć, mieszczą się w niej 133 mieszkania o całkowicie niepowtarzalnych układach i wielkim potencjale. Do dyspozycji mieszkańców oddano przestronne, pełne roślinności tarasy, z których rozpościera się widok na historyczną panoramę Jeżyc i Poznania. Wyjątkową ozdobą inwestycji będzie zielone, nowocześnie zaprojektowane patio.

Inwestycja Dąbrowskiego 58 znajduje się na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego 58 (1.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Masterm Investment.

Inwestycja Dąbrowskiego 58 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dąbrowskiego 58 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Masterm Investment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (133 miejsca)

W inwestycji znajduje się 45 komórek lokatorskich wielkość od 2 do 8 mkw..

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to jedna z najmodniejszych dzielnic Poznania, porównywana do tętniącego życiem, berlinskiego Kreuzberga. Uwielbiane sa nie tylko za komfortowe położenie tuz obok ścisłego centrum, lecz przede wszystkim za fascynujący eklektyzm.

Bliskość Natury

Osia układanki i całej dzielnicy jest ulica Jana Henryka Dąbrowskiego, która można szybko przenieść się ze śródmieścia nad podpoznańskie jeziora. To właśnie tutaj powstaje nowa inwestycja Masterm - Dąbrowskiego 58. Wyróżniająca się nie tylko niebanalna, światowej klasy architektura, lecz także niezwykle komfortowym układem obiektu. Ogromna jego cześć znajduje się w głębi działki, skryta przed miejskim gwarem i oczami przechodniów. To miejsce idealne do ułożenia sobie ciekawego życia w samym centrum, a jednak z dala od zgiełku.

Miejskie życie

Koegzystują tu tradycyjne biznesy, pachnące setkami odmian kawy kawiarnie, zakłady rzemieślnicze, second-handy, jedne z najstarszych teatrów i studyjnych kin, urocze knajpki i światowej klasy restauracje, a także nowoczesne biura międzynarodowych firm. Jeżyce to pasjonująca układanka – z pozoru całkiem różne od siebie elementy świetnie się tutaj uzupełniają.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dąbrowskiego 58?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dąbrowskiego 58 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1192 metrów od inwestycji Dąbrowskiego 58 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dąbrowskiego 58 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dąbrowskiego 58 znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 36 im. Henryka Sucharskiego w odległości 26 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 im. Arkadego Fiedlera w odległości 78 m, szkoła w odległości 94 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dąbrowskiego 58 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatne gabinety medyczne w odległości 152 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 313 m, Centrum terapii i rozwoju w odległości 372 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dąbrowskiego 58 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 36 m znajduje się Żabka, w odległości 43 m znajduje się Piekarnia Cynamonka, w odległości 99 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dąbrowskiego 58 w odległości 56 m znajduje się boisko / kort, w odległości 161 m znajduje się boisko / kort, w odległości 331 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 17.06.2021
Data aktualizacji: 12.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023