Dwie Wieże - Wieża Południowa

Mieszkania na sprzedaż ul. Północna, oferowane bezpośrednio przez LUK Sp. z o.o. SKA

Lublin, ul. Północna
Dwie Wieże - Wieża Południowa

11 zdjęć

Dwie Wieże - Wieża Południowa
Dwie Wieże - Wieża Południowa
Dwie Wieże - Wieża Południowa
Dwie Wieże - Wieża Południowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dwie Wieże - Wieża Południowa dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Dwie Wieże – nazwa naszej nowej inwestycji, składająca się z dwóch nowocześnie zaprojektowanych budynków wielorodzinnych o trzynastu kondygnacjach nadziemnych i dwóch kondygnacjach podziemnych. Przedsięwzięcie deweloperskie realizowane jest w Lublinie, przy skrzyżowaniu ulicy Północnej oraz alei Kompozytorów Polskich, w pobliżu Hotelu Hampton by Hilton.

Bezpośredni dojazd do budynków będzie znajdował się od strony ul. Północnej. Dwie Wieże zlokalizowane będą w samym sercu Lublina, przy wąwozie Czechów – Południe, co pozwala na łatwy i dojazd trasami szybkiego ruchu do każdej dzielnicy miasta. Dodatkowym walorem naszych mieszkań jest niepowtarzalny widok na Stare Miasto oraz Zamek Lubelski.

W skład inwestycji wchodzą dwa budynki:

- Wieża Północna, w której będą znajdować się 32 lokale mieszkalne czasowego meldunku - pokoje studenckie oraz 47 lokali mieszkalnych,

- Wieża Południowa, w której znajdzie się 79 lokali mieszkalnych.

w których oferujemy lokale mieszkalne o powierzchni od 33 do 114 metrów kwadratowych.

Dwie Wieże, to łącznie 133 miejsc postojowych w trzykondygnacyjnym garażach wielostanowiskowych, zlokalizowanych pod budynkami.

Budynki są zrealizowane w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne, przy użyciu najnowocześniejszych materiałów dostępnych na rynku. Będą wyposażone w cztery cichobieżne windy.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie nowoczesny plac zabaw. Nasze budynki będą w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za projekt budynku odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Pana Bolesława Stelmacha.

Rozpoczęcie prac budowlanych 30.05.2019 r. Zakończenie prac budowlanych Wieża Południowa 30.06.2022 r. (Wieża Północna 31.12.2021 r.). Ostateczny termin na przeniesienie własności 31.12.2022 r.

Inwestycja Dwie Wieże - Wieża Południowa znajduje się w Lublinie, ul. Północna (1.4 km od centrum Lublina), jest realizowana przez LUK Sp. z o.o. SKA.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Dwie Wieże - Wieża Południowa w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 79 do 98 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 98 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców LUK Sp. z o.o. SKA przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 79 do 98 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dwie Wieże - Wieża Południowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dwie Wieże - Wieża Południowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Dwie Wieże - Wieża Południowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 1301 - Paganiniego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dwie Wieże - Wieża Południowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dwie Wieże - Wieża Południowa znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Dzwoneczek w odległości 180 m, Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania Policealne Studium Plastyczne w odległości 350 m, Niepubliczne Policealne Studium Plastyczne w Lublinie - Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dwie Wieże - Wieża Południowa w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.08.2019
Data aktualizacji: 21.07.2022
LUK Sp. z o.o. SKA logo

LUK Sp. z o.o. SKA

Grzegorz Maraś

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Kompozytorów Polskich 5 lok. 1, Lublin

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: