Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 96,03 m² - numer 13

Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 5Inwestycja: Zielone RondoDeweloper: Lugra

Zielone Rondo

5 zdjęć

Zielone Rondo
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
96,03 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
zachód, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku
Udogodnienia
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Zielone Rondo

Transport

Polna 51 - 20 m

Sklepy

Piekarnia - 60 m

Edukacja

Egurrola Dance Studio Agustin Marek Egurrola - 400 m

Sport

Boisko - 170 m

Zielono Rondo” zlokalizowane jest na ul. Bielawskiej 7 w Konstancinie-Jeziorna. Zielona okolica, ciekawa, zabytkowa architektura, przepiękny Park Zdrojowy sprzyjają długim rodzinnym spacerom. Konstancin to miasto z wielowiekowymi tradycjami uzdrowiskowymi i kulturalnymi. Tężnie w Parku Zdrojowym i odbywające się w tym miejscu letnie koncerty przyciągają nie tylko okolicznych mieszkańców, ale i szukających odpoczynku mieszkańców Stolicy. Konstancin to również w pełni ukształtowana infrastruktura miejska – w okolicy inwestycji znajdują się liczne przedszkola, szkoły oraz centra handlowe (np. Stara Papiernia)

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zielone Rondo w Konstancinie-Jeziornie, ul. Bielawska 5 (1.6 km od Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Lugra.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 17 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 3 oferty o powierzchni od 84 do 109 m².

W budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Zielone Rondo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 13 znajduje się na 2 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje. W mieszkaniu jest także antresola o powierzchni 45 m².

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Lugra przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Kameralny budynek17 mieszkań w inwestycji
Pow. dodatkoweBalkon

“Zielone Rondo” to dwupiętrowy, kameralny budynek apartamentowy zlokalizowany w Konstancinie-Jeziorna. Projekt składa się z 17 apartamentów. Jasne i ciepłe kolory elewacji dodają temu miejscu i najbliższej okolicy niepowtarzalnego uroku. Eleganckie wejście do budynku, starannie wykończone klatki schodowe, cichobieżna winda schodzące do poziomu garażu - to niektóre z udogodnień, jakie zaplanowaliśmy dla naszych klientów.

Dla wygody przyszłych mieszkańców na parterze obiektu zaprojektowano lokale usługowe a pod budynkiem przestronny garaż z pomieszczeniami na rowery.

Duże, słoneczne i ustawne apartamenty stanowią idealną ofertę zarówno dla małych, jak i dużych rodzin. Wszystkie apartamenty posiadają duże balkony lub tarasy.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Zielone Rondo, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Data publikacji: 01.07.2019
Data aktualizacji: 22.09.2021
Lugra logo

Lugra

Jan Kasjańczuk

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Adres ul. Karczunkowska 172 02-871 Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: