Zielone Rondo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bielawska, oferowane bezpośrednio przez Lugra

Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 819 ofert w najbliższej okolicy!

Zielone Rondo

4 zdjęcia

Zielone Rondo
Zielone Rondo
Zielone Rondo
Zielone Rondo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

“Zielone Rondo” to dwupiętrowy, kameralny budynek apartamentowy zlokalizowany w Konstancinie-Jeziorna. Projekt składa się z 17 apartamentów. Jasne i ciepłe kolory elewacji dodają temu miejscu i najbliższej okolicy niepowtarzalnego uroku. Eleganckie wejście do budynku, starannie wykończone klatki schodowe, cichobieżna winda schodzące do poziomu garażu - to niektóre z udogodnień, jakie zaplanowaliśmy dla naszych klientów.

Dla wygody przyszłych mieszkańców na parterze obiektu zaprojektowano lokale usługowe a pod budynkiem przestronny garaż z pomieszczeniami na rowery.

Duże, słoneczne i ustawne apartamenty stanowią idealną ofertę zarówno dla małych, jak i dużych rodzin. Wszystkie apartamenty posiadają duże balkony lub tarasy.

Inwestycja Zielone Rondo znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Bielawska 5 (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Lugra.

Inwestycja Zielone Rondo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Rondo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lugra przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Zielono Rondo” zlokalizowane jest na ul. Bielawskiej 7 w Konstancinie-Jeziorna. Zielona okolica, ciekawa, zabytkowa architektura, przepiękny Park Zdrojowy sprzyjają długim rodzinnym spacerom. Konstancin to miasto z wielowiekowymi tradycjami uzdrowiskowymi i kulturalnymi. Tężnie w Parku Zdrojowym i odbywające się w tym miejscu letnie koncerty przyciągają nie tylko okolicznych mieszkańców, ale i szukających odpoczynku mieszkańców Stolicy. Konstancin to również w pełni ukształtowana infrastruktura miejska – w okolicy inwestycji znajdują się liczne przedszkola, szkoły oraz centra handlowe (np. Stara Papiernia)

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Rondo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Rondo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Zielone Rondo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna 51.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Rondo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Rondo znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Egurrola Dance Studio Agustin Marek Egurrola w odległości 400 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Kolorowe Nutki" w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Rondo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy, w odległości 390 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Rondo w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się FIT SENS SIGNATURE BY DIANA KONOPKA.

Data publikacji: 01.07.2019
Data aktualizacji: 08.02.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: