Lokum Villa Nova

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLokum Deweloper

Ceny od: 8 673 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lokum Villa Nova dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
C-3-2
1
36,92 m²
3
399 000 zł10 807 zł/m²
F-3-4
2
49,67 m²
3
469 000 zł9 442 zł/m²
F-1-4
3
62,14 m²
1
579 000 zł9 317 zł/m²
A-3-3
3
66,92 m²
3
619 000 zł9 249 zł/m²
F-2-3
4
85,91 m²
2
779 000 zł9 067 zł/m²
F-1-3
4
86,36 m²
1
749 000 zł8 673 zł/m²

Oferty specjalne

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Spokój i prestiżZ dala od miejskiego zgiełku, w cichej i spokojnej wrocławskiej okolicy, przy ulicy Jaskółczej, powstaje kameralne, prestiżowe osiedle Lokum Villa Nova. Projekt charakteryzuje nowoczesny styl i harmonijna przestrzeń, które spowodują, że będzie to z pewnością idealne miejsce dla osób ceniących w swoim życiu komfort, prywatność i spokój.Twoje idealne LokumW Lokum Villa Nova każdy poczuje się jak u siebie. Zaprojektowano tu 98 funkcjonalnych apartamentów, idealnych dla rodzin z dziećmi oraz osób, które szukają alternatywy dla domu. Duże i jasne przestrzenie, dają bogactwo możliwości aranżacyjnych, które pozwolą każdemu na realizację wizji własnego wymarzonego "M".W otoczeniu zieleniNa osiedlu zadbano o najdrobniejsze detale oraz starannie zaaranżowano części wspólne. Znajdą się tu m.in. zielone strefy wypoczynku, kwitnąca pergola czy plac zabaw, zaaranżowane przez architekta krajobrazu, dzięki którym mieszkańcy będą mieli możliwość codziennego, popołudniowego wypoczynku w wyjątkowym, naturalnym otoczeniu. Ponadto mieszkania zostaną wyposażone w duże balkony i przydomowe ogrody, które staną się idealnym miejscem do relaksu i spotkań z przyjaciółmi podczas długich letnich wieczorów.Zamieszkaj na swoim!Niewątpliwym atutem inwestycji Lokum Villa Nova jest z nowoczesna i atrakcyjna architektura. Szlachetna biała elewacja budynków będzie idealnie współgrała ze strefami zieleni. Inwestycja będzie się składać z sześciu niskich, 3-piętrowych, kameralnych budynków, zaprojektowanych w willowym stylu. Na każdej kondygnacji będą znajdować się cztery apartamenty, dzięki czemu przyszli mieszkańcy otrzymają dużą dozę prywatności. Wnętrza budynków i otoczenie osiedla zostaną utrzymane w eleganckiej i przytulnej stylistyce. Na terenie inwestycji będzie także garaż podziemny z miejscami na samochody i motocykle oraz duże komórki lokatorskie.

Inwestycja Lokum Villa Nova znajduje się na Kowalach, ul. Jaskółcza (4.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Villa Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum Villa Nova pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 37 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 8 673 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 37 m2 w cenie od 399 000 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 50 m2 w cenie od 469 000 zł (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 67 m2 w cenie od 579 000 zł (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 86 m2 w cenie od 749 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lokum Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 37 do 86 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
 • kształtują się w zakresie od 399 000 do 779 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 673 do 10 807 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Lokum Villa Nova znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Lokum Villa Nova

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Villa Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Lokum Villa Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brücknera.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Villa Nova znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Jaskółka Montessori w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Blue Kangaroo w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Villa Nova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Opieki Zdrowotnej Psie Pole w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Villa Nova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Lidl, w odległości 480 m znajduje się Na Młynie, w odległości 490 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Villa Nova w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.02.2019

Data aktualizacji: 19.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie