Lokum Siesta

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kobierzyńska/Rzemieślnicza, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Kraków, Podgórze, ul. Kobierzyńska/Rzemieślnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 733 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lokum Siesta

8 zdjęć

Lokum Siesta
Lokum Siesta
Lokum Siesta
Lokum Siesta

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 576 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W urokliwej części Dębnik, między ulicami kobierzyńską i Rzemieślniczą powstaje nowoczesna inwestycja – Lokum Siesta. Będzie to eleganckie osiedle, zachowujące swobodną przestrzeń, wielkomiejski styl oraz elegancję. Dębniki to cicha i spokojna okolica, leżąca nieopodal Starego Miasta, pozwalająca zachować równowagę między odpoczynkiem i relaksem a wielkomiejskim stylem życia. Osiedle jest słoneczne, oryginalnie zaprojektowane, przywodzi na myśl gorący klimat włoskich miasteczek.

Zielone i stylowe

Dla entuzjastów aktywnego spędzania wolnego czasu Lokum Siesta to najlepszy wybór. Nieopodal osiedla powstanie trasa pieszo-rowerowa, która pozwoli cieszyć się bliskością przyrody, rzeką, w sąsiedztwie planowanego Parku Rzecznego Wilgi. Będzie to idealne miejsce na rodzinne spacery, przejażdżki rowerowe bądź jogging. Dla najmłodszych powstanie bezpieczny plac zabaw. Pastelowe barwy elewacji podtrzymają ponadczasowy charakter osiedla. Lokum Siesta będzie posiadać własną przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkową wraz z zaprojektowanymi elementami zieleni, w tym: tawuła japońska, pięciorniki krzewiaste czy hortensje.

Funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania

Lokum Siesta to doskonała oferta dla każdego. W eleganckim kompleksie znajdzie się 5 budynków, a w nich 576 mieszkań w zróżnicowanych i atrakcyjnych metrażach – od 30 do 93 m2. Przyszli mieszkańcy będą mieć do wyboru zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i praktyczne dwu- i trzypokojowe mieszkania. Dla rodziny najbardziej dogodne będą mieszkania 4-pokojowe. W projekcie przewidziana jest również możliwość zmiany układu na ekonomicznym metrażu (ok. 55 m2), z dwóch pokoi z kuchnią, na trzy pokoje z aneksem kuchennym.

Wygodne i bezpieczne osiedle

Większość mieszkań ulokowanych na parterze posiadać będzie ogródki, mieszkania na wyższych piętrach będą dysponować balkonami, a te zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach zapewnią mieszkańcom przestronne tarasy. Przepiękny krajobraz za oknem zapewni widok na Wilgę. Poczucie bezpieczeństwa zapewni monitoring osiedla, a komfort życia codziennego zagwarantują miejsca postojowe – zarówno w garażach podziemnych (otwierane za pomocą pilota), jak i te naziemne. Ponadto we wszystkich budynkach zamontowane zostaną cichobieżne i szybkie windy. Posadzki na klatkach schodowych zostaną wykonane w płytek gresowych. Każde mieszkanie wyposażone zostanie w wideodomofon oraz drzwi antywłamaniowe, zapewniające dodatkową ochronę.

Lokum Siesta to wspaniale zaplanowana i przemyślana w każdym detalu inwestycja, zapewniająca przyszłym właścicielom równowagę, harmonię i komfort codziennego życia. Nadzwyczajnie zaprojektowane części wspólne – takie jak dziedziniec oraz miejsca do relaksu – podkreślą przytulny i rodzinny charakter osiedla. Mieszkańcy mogą liczyć na dyskrecję – ogródki zostaną ogrodzone żywopłotami lub wysokimi krzewami.

Dla osób ceniących zarówno wygodę życia w mieście, jaki i spokój – Lokum Siesta będzie idealnym rozwiązaniem.

Inwestycja Lokum Siesta znajduje się na Podgórzu, ul. Kobierzyńska/Rzemieślnicza (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Siesta została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 576 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum Siesta nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokum Siesta to wyjątkowa lokalizacja z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej - bogato rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz instytucji kultury. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej (również przystanki tramwajowe), dzięki którym szybko i łatwo przemieścimy się w pozostałe części Krakowa.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Siesta?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Siesta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1190 metrów od inwestycji Lokum Siesta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łagiewniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Siesta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siesta znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole i żłobek "Krasnal" w odległości 190 m, Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w odległości 310 m, szkoła w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Siesta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermed w odległości 230 m, Dental Arts Studio w odległości 260 m, ComplexDent w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Siesta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się GoJump, w odległości 210 m znajduje się Sklep spożywczy "Delikatesy", w odległości 280 m znajduje się Racquet Squash Club.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siesta w odległości 270 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 30.05.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: