Lokum Monte

Mieszkania na sprzedaż ul. Armii Krajowej, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Sobótka, ul. Armii Krajowej

Lokum Monte

5 zdjęć

Lokum Monte
Lokum Monte
Lokum Monte
Lokum Monte

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

70 - 100/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

11

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Sobótka - 1550 m

Przystanek Autobusowy - 950 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 6 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 5 sklepów, 12 obiektów sportowych, 4 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (85): Zakup obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 22 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 70 do 100 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lokum Monte logo

Etap I, Etap II – oddane do użytku, inwestycja zrealizowana

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To Lokum Monte – kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Osiedle zostało zrealizowane dwuetapowo, budowa zakończyła się pod koniec 2022 roku. Piękno przyrody, lokalizacja w zacisznej części miasteczka oraz przemyślana architektura budynków tworzą urokliwą i harmonijną przestrzeń, która jest dla mieszkańców prawdziwą oazą spokoju.

Lokum Monte usytuowane jest przy ulicy Armii Krajowej, w malowniczym otoczeniu Ślężańskiego Parku Krajobrazowego.

Założenie składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpisują się w górski krajobraz. Zastosowane na elewacjach odcienie szarości przywołują na myśl wydobywany w okolicznych kamieniołomach granit, a zestawienie ich z bielą dodaje budynkom lekkości i elegancji.

Wspaniałą oprawę dla architektury tworzy otaczający ją ogród pełen roślin charakterystycznych dla lokalnej, leśnej flory. Kosodrzewina, zawilce, poziomki i paprocie sprawiają, że staje się on naturalną kontynuacją zieleni spływającej ze zbocza góry. Do wyjścia z domu i cieszenia się jego urokami zachęcają strefy rekreacyjne z ławkami oraz bezpieczne place zabaw, które z pewnością polubią najmłodsi mieszkańcy.

Osiedle oferuje 152 mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 39 do około 100 m2. Zróżnicowana oferta sprawia, że idealne rozwiązanie mogą znaleźć tu dla siebie wszyscy, którzy szukają spokoju i marzą o wygodnym lokum z rozciągającym się za oknem pięknym widokiem.

Mieszkania wyróżniają się przestronnymi wnętrzami i funkcjonalnymi układami. W części z nich znajdują się dwie łazienki, które podnoszą komfort codziennego życia, a także garderoby zapewniające dodatkową, praktyczną przestrzeń do przechowywania. W lokalach na piętrach zaprojektowano balkony, a na parterach – prywatne ogródki. We wszystkich budynkach są windy.

By zapewnić mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, osiedle jest ogrodzone i monitorowane, ze stanowiskiem dla ochrony. Większość miejsc postojowych znajduje się w garażu podziemnym, część przewidziano również na terenie osiedla.

Wyjątkowym miejscem relaksu i odpoczynku mieszkańców Lokum Monte jest strefa wellness. Wizyta w spa, w którym znajdą się basen, sauny oraz sala fitness, to doskonały sposób, by dobrze zacząć dzień lub odprężyć się wieczorem w komfortowych warunkach, i to tuż pod domem.

Inwestycja Lokum Monte znajduje się w Sobótce, ul. Armii Krajowej (15.3 km od Świdnicy), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Monte została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum Monte w sprzedaży są 22 nowe mieszkania o powierzchni od 70 do 100 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 85 komórek lokatorskich Zakup obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Sobótka to idealne miejsce dla ludzi tęskniących za równowagą i harmonią życia. Energia niezwykłej góry oraz piękno krajobrazu tworzą unikatowy mikroklimat. Czas płynie tu wolniej, a przestrzeń i bliskość natury dają poczucie wolności i pozwalają odnaleźć własny rytm.

Czyste powietrze i lasy zapewniają wspaniałe warunki dla aktywnego wypoczynku – wycieczek rowerowych, biegania czy długich spacerów z psem. Okoliczne sady i gospodarstwa rolne oferują zdrową żywność, m.in. tradycyjnie wypiekany chleb, miód, kozi ser i przetwory od miejscowych producentów. Powstaje tu również lokalne wino i piwo.

Sobótka jest urokliwym miasteczkiem, w którym zapomnieć można o zgiełku, hałasie i intensywnym tempie miasta. Jednocześnie dostępna tu infrastruktura pozwala na zaspokojenie codziennych potrzeb – są tu m.in. sklepy i apteki, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, poczta i banki. Dojazd samochodem do Wrocławia zajmuje około pół godziny. Do stolicy Dolnego Śląska można też dojechać wybierając wygodne połączenia autobusowe lub kolejowe.

Sobótka to miasto położone nad Czarną Wodą, w województwie dolnośląskim i powiecie wrocławskim. Należy do jednego z najstarszych miast osadzonych na prawie niemieckim. Sąsiaduje z takimi miastami jak: Sulistrowice, Sulistrowiczki, Będkowice, które tworzą bazę turystyczną pobliskiego Wrocławia. Miasto podzielone jest na trzy części: Centrum, Górka oraz Zachodnia-Strzeblów. Na terenie miasta funkcjonują dwa publiczne przedszkola, dwie szkoły podstawowe oraz powiatowy Zespół Szkół. Miasto słynie z niezwykle urokliwych oraz historycznych zabytków. Do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa wpisały się takie zabytki jak m.in. rzeźby "lew romański" oraz "grzyb", zachowane z epoki średniowiecza. Do jednych z chętniej odwiedzanych miejsc, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie miasta, należą: Rezerwat Archeologiczny w Będkowicach oraz Muzeum Ślężańskie. Sobótka to miasto, w którym intensywnie rozwija się agroturystyka, stanowiąca idealną bazę zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Monte?

W Sobótce kursują autobusy linii 502,511 oraz 522, zapewniające dojazd do Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Monte mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1550 metrów od inwestycji Lokum Monte znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sobótka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Monte znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Monte znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w odległości 500 m, szkoła w odległości 580 m, szkoła w odległości 890 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Monte jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: OMR w odległości 850 m, Przychodnia Rodzinna NZOZ w odległości 1000 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Monte składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 840 m znajduje się Delikatesy, w odległości 880 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 900 m znajduje się Piekarnia i cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Monte w odległości 340 m znajduje się ŚOKSiR, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort, w odległości 390 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.09.2019
Data aktualizacji: 04.12.2023
Lokum Monte logo

Adres biura sprzedaży:

Biurowiec Justin Center, Pl. Dominikański, Wrocław ul. Krawiecka 1, pok. 101, I piętro

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Informujemy, że nasze salony sprzedaży są ponownie otwarte. Wszystkich, którzy chcą porozmawiać z nami osobiście, prosimy o wcześniejsze umówienie się, telefonicznie bądź mailowo, z naszymi Specjalistami ds. sprzedaży.

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: