Onyx Park

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Bohaterów Warszawy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Onyx Park

2 zdjęcia

Onyx Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Z przyjemnością prezentujemy zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Detan, modernistyczny ONYX PARK. Inwestycja znajduje się dzielnicy KSM położonej w centrum Kielc z pięknymi widokami na Wietrznię,Telegraf oraz Pierścienicę.

Obiekt powstanie przy ul. Bohaterów Warszawy w sąsiedztwie jedynego w Kielcach odkrytego basenu (zimą lodowisko), krytej pływalni przy szkole na os. KSM, oraz stadionie międzyszkolnym z boiskami i kortami tenisowymi.

Jest to 8 kondygnacyjny budynek z zielonym dziedzińcem w którego ofercie znajdują się mieszkania od 29 m2 , apartamenty oraz lokale usługowe. W wyposażeniu budynku są m.in.: dwie szybkobieżne windy oraz podziemna hala garażowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji

Inwestycja Onyx Park znajduje się w Kielcach, ul. Bohaterów Warszawy (1.1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Leśne Tarasy Nieruchomości Grzyb Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Onyx Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Onyx Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Leśne Tarasy Nieruchomości Grzyb Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Onyx Park?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Onyx Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Onyx Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bohaterów Warszawy / Tarnowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Onyx Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Onyx Park znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: MIEJSKI SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W KIELCACH w odległości 120 m, Przedszkole Samorządowe nr 24 w odległości 220 m, TECHNIKUM TEB EDUKACJA W KIELCACH w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Onyx Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Netto, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Onyx Park w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Stadion Międzyszkolny.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: