Kostuchna Park

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Kściuczyka, oferowane bezpośrednio przez Kostuchna Park sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Jana Kściuczyka
Ceny od: 4 050 zł brutto/m2
Kostuchna Park

9 zdjęć

Kostuchna Park
Kostuchna Park
Kostuchna Park
Kostuchna Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kostuchna Park dostępne są 4 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Kostuchna Park to nowa inwestycja położona w południowej części Katowic przy ul. Jana Kściuczyka składająca się z dwóch etapów, co nadaje jej nietypowego, kameralnego charakteru.

I etap inwestycji to przebudowywany 5-piętrowy budynek, w którym zostały zaprojektowane apartamenty z przestronnymi tarasami, dostępne w metrażach od 29,5 m2 do 75 m2. Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury i komfort życia codziennego. Umiejscowienie inwestycji nie jest bez znaczenia, znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Murckowskiego i zaledwie 3 minuty od DK86, zapewniając bardzo dobrą komunikację z centrum Katowic i głównymi trasami wylotowymi aglomeracji śląskiej.

Aby zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom w budynku została przewidziana winda, a dla wzbogacenia efektu estetycznego oraz użytkowego zostały zaprojektowane panoramiczne okna oraz przeszklona galeria, z której będą wejścia do wewnętrznych wspólnych korytarzy, co z kolei dodatkowo zagwarantuje większe poczucie bezpieczeństwa. Komfort i bezpieczeństwo są niezmiernie istotne, jednak najważniejszym elementem dopełniającym efekt końcowy są niskie koszty eksploatacji, a to za sprawą zastosowania energooszczędnych materiałów oraz ogrzewania z sieci miejskiej, co zdecydowanie obniża koszty utrzymania.

W fazie wykonywania projektu budowlanego dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy znalazł idealne mieszkanie dla siebie i swoich bliskich, dlatego zostały zaprojektowane różnorodne układy funkcjonalne. W ofercie znajdują się apartamenty typu o powierzchni 29,5 - 75 m2.

W standardzie wykończenia lokalu mieszkalnego są panoramiczne okna, tynki wewnętrzne na ścianach murowanych i stropach, wykonanie łączenia ścian w konstrukcji lekkiej, instalacja elektryczna z białym montażem elektrycznym, instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami płytowymi, instalacja wodnokanalizacyjna i wylewki. Teren inwestycji ogrodzony i zagospodarowany wraz z elementami małej architektury. Szczegółowy zakres i standard prac dostępny u Dewelopera.

Termin zakończenia prac budowlanych I etapu inwestycji planujemy na III kwartał 2020 roku.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży w celu uzyskania szczegółowej oferty oraz dostępności poszczególnych apartamentów.

Inwestycja Kostuchna Park znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Jana Kściuczyka (9.3 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Kostuchna Park sp. z o.o.

Inwestycja Kostuchna Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kostuchna Park w sprzedaży 4 nowe mieszkania o powierzchni od 30 do 75 metrów kwadratowych, w cenie od 4 050 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 30 m2 w cenie od 162 300 zł (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 63 m2 w cenie od 320 700 zł (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni 75 m2 w cenie od 453 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Kostuchna Park sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 75 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 162 300 do 453 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 050 do 6 209 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kostuchna Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kostuchna Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kostuchna Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kostuchna Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kostuchna Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kostuchna Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 60 m, Miejskie Przedszkole nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach w odległości 160 m, Technikum Nr 15 im. Tomasza Klenczara w odległości 240 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kostuchna Park w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.07.2018
Data aktualizacji: 10.05.2022
Kostuchna Park sp. z o.o. logo

Kostuchna Park sp. z o.o.

Iga Zabłocka

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Mysłowice ul. Słoneczne Wzgórze 109/1

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: