Inwestycja przy ul. Tczewskiej

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 93 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Obiekt zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta. Blisko szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy – 100 m. Cicha, spokojna okolica.Dom wykonany jest zabudowie szeregowej, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym i garażem wykonany w technologii tradycyjnej, ocieplony – tynk akrylowy. Wykończenie – stan deweloperski. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny z grzejnikami. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w holu, kuchni, łazience. Budynek ogrodzony z wykończonymi dojściami, tarasem. Ogród o wystawie południowo – zachodniej.Materiały:fundamenty żelbetowe,ściany zewnętrzne warstwowe z pustaków ceramicznych,strop ceramiczny, gęstożebrowy,konstrukcja więźby – drewniana,pokrycie dachu – dachówka cementowa Brass.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Tczewskiej znajduje się w Częstochowie, ul. Tczewska 1- 19 (3.9 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez dewelopera Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Tczewskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 1 domu typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Tczewskiej pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Tczewskiej

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Tczewskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Tczewskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Odrodzenia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Tczewskiej znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Klub Kubusia Puchatka w odległości 350 m, Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne SOWA w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Tczewskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Delikatesy "Lewiatan", w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 05.07.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie