Osiedle Piltza Etap IV

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KG Group Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Piltza Etap IV dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
32
2
55,43 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
89
2
50,05 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
11
3
68,51 m²
1
25
3
68,51 m²
2
39
3
68,51 m²
3
53
3
68,43 m²
4
61
3
68,28 m²
4
117
3
68,29 m²
4
38
4
73,76 m²
2
85
4
73,92 m²
Parter
86
4
73,45 m²
1
94
4
73,44 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
102
4
73,44 m²
3
110
4
73,44 m²
4

Opis Inwestycji

Osiedle Piltza to idealne miejsce dla wszystkich chcących zmienić swoją przestrzeń życiową i wybrać komfortowe mieszkanie w kameralnym budynku położonym w otoczeniu zieleni.W naszej ofercie znajdują się mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o powierzchni od 27 m2 do 94 m2. Zadbaliśmy o to, żeby wszystkie były jak najbardziej funkcjonalne i gwarantowały wygodę codziennego życia. Na parterze znajdują się mieszkania z zie-lonymi ogródkami i tarasami, wszystkie mieszkania na piętrach posiadają loggie lub balkony, a osoby, które zdecydują się na zamieszkanie na ostatniej kondygnacji, będą mogły cieszyć się pięknymi, przestronnymi tarasami. Budynki posiadają 6 kondygna-cji naziemnych i charakteryzują się prostą i elegancką formą. Tereny wokół budyn-ków są zagospodarowane zielenią, a w podziemnej kondygnacji znajdują się garaż z miejscami postojowymi.Planowane zakończenie budowy: czerwiec 2019 rokuAtuty Inwestycji:atrakcyjna cenakameralny budynekkomfortowe i funkcjonalne mieszkania od 27 m2 do 94 m2dostępne mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5 pokojoweogródki zielone, tarasywydzielony plac zabaw dla dziecipodziemny garaż wielostanowiskowysprawdzone rozwiązania technologicznebudynki dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnychbliskość terenów zielonychrozbudowana infrastruktura społecznabardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum Krakowaw pobliżu siedziby wielu międzynarodowych firm i kilka wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego .

Inwestycja Osiedle Piltza Etap IV znajduje się na Dębnikach, ul. Piltza 35 (6.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera KG Group Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Piltza Etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 122 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Piltza Etap IV pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 50 do 74 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 do 55 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 69 m2 (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 74 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KG Group Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 122 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 50 do 74 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Piltza Etap IV

Osiedle Piltza położone jest na osiedlu Ruczaj na krakowskich Dębnikach, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, z której podróż do centrum Krakowa trwa zaledwie oko-ło 20 minut. Bliskość obwodnicy gwarantuje natomiast komfortowy wyjazd z miasta i wygodny powrót do domu. W pobliżu Osiedla Piltza znajdują się m.in. siedziby wielu międzynarodowych firm, wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego, przedszkola, szkoły, żłobki, tereny rekrea-cyjne i sklepy wielkopowierzchniowe.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Piltza Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bunscha.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piltza Etap IV znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 58 w odległości 500m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 53 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Szpital Specjalistyczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie, w odległości 1350 m znajduje się BIOSFERA. APTEKA, w odległości 1450 m znajduje się MANDECKA JOLANTA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI, w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ, w odległości 1500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO.

Data publikacji: 07.11.2018

Data aktualizacji: 14.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie