Kilińskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKamienica

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 680 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Diasfera(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Jana Kilińskiego (0.9 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 800 brutto/m2
  Diasfera
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 34 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 14 ofert
  DUDA DEVELOPMENT
 • Ilumino Etap II(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Kilińskiego 121/123 (0.9 km od centrum Łodzi)
  Ilumino Etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 39 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • ONYX Apartamenty(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Piotrkowska 197 (0.4 km od centrum Łodzi)
  ONYX Apartamenty
  Termin oddania: 2 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 26 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 52 oferty
  Cem-Mix

Opis Inwestycji

PROMOCYJNA OFERTA!!Inwestycja Kilińskiego 142 znajduje się w samym sercu miasta, w bliskiej odległości od najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi - Piotrkowskiej , Galerii Łódzkiej i jednej głównych arterii – trasy WZ.Jej wyjątkowa lokalizacja charakteryzuje się sąsiedztwem z tętniącym życiem centrum miasta, gdzie bezpośrednio umiejscowione są m.in. kawiarnie, restauracje, kina, sklepy i centra rozrywki, a także możliwością szybkiej komunikacji z innymi obszarami w mieście jak i poza nim samochodem czy komunikacją publiczną. Niedaleko inwestycji znajduje się najnowocześniejszy dworzec PKPw Europie Łódź Fabryczna, z którego jest możliwy szybki dojazd do innych miejscowości.W okolicy inwestycji znajduje się wiele terenów zielonych są to między innymi Parki Źródliska z Palmiarnią Ogrodu Botanicznego, im. J. Poniatowskiego oraz im. J. Kilińskiego gdzie można odetchnąć świeżym powietrzem na spacerze z daleka od zgiełku codziennego życia.Doskonała lokalizacja dla studentów, dzięki usytuowaniu w małej odległości łódzkiej Filmówki i Politechniki Łódzkiej oraz znakomitym skomunikowaniem z Uniwersytetem Łódzkim, co daje możliwość szybkiego poruszania się między uczelnią a mieszkaniem.Dzięki perfekcyjnemu położeniu Kilińskiego 142 jest również idealnym miejscem dla ludzi traktujących mieszkania jako inwestycję. Niewielkie studio to wspaniała propozycja dla osób chcących ulokować pieniądze w bezpiecznej inwestycji jaką są nieruchomości. Jest to alternatywa dla lokat bankowych, przynosząca pewny zysk.Na 6 kondygnacjach w budynku będzie znajdowało się 110 mieszkań. W ofercie znajdująsię mieszkania jedno i dwupokojowe z aneksami kuchennymi w metrażu od 22 m2 do 40 m2. Wielką zaletą inwestycji jest możliwość połączenia sąsiadujących mieszkań w celu powiększenia ich metrażu. Większość mieszkań posiada balkony. Na terenie inwestycji znajduje się pomieszczenie, w którym będzie można zostawiać rowery.Inwestycja Kilińskiego 142 realizowana jest z materiałów budowlanych o najwyższych standardach co przekłada się na wysokiej klasy jakość wykonania. Nowoczesna i cichobieżna windaw budynku zapewni komfort mieszkania nawet na ostatnim piętrze. W inwestycji znajdują się miejsca garażowe- z możliwością zakupu ich w niskiej cenie.KAŻDY ZNAJDZIE WYMARZONE MIESZKANIE DLA SIEBIE!!MIESZKANIA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, Z PIERWSZEJ RĘKI!!0 ZŁ PROWIZJI!! – BEZ POŚREDNIKÓW.STOPA ZWROTU Z INWESTYCJI TO OKOŁO 8 %!!

Inwestycja Kilińskiego znajduje się na Starym Widzewie, ul. Kilińskiego 142 (1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Kamienica.

Inwestycja Kilińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kilińskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 22 metrów kwadratowych w cenie od 10 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kamienica przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie możliwość wydzielenia części garażu na komórkę lokatorską.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Domofon zamontowany przy wyjściu z każdego mieszkania. Balustrady stalowe, ocynkowane, malowane.
Stolarka okienna
Okna PCV z wentylacją mikrohigroskopijną, kolor zewnętrzny grafitowy, wewnętrzny biały lub grafitowy. Nawietrzniki wg projektu wentylacji mieszkań.
Drzwi zewnętrzne
Wejściowe do mieszkań: Drzwi płytowe, antywłamaniowe, z wizjerem.
Posadzka
Wylewka cementowa zdylatowana na folii PE i styropianie posadzkowym oraz akustycznym. Posadzka na balkonie: Płytki mrozoodporne antypoślizgowe w kleju wysokoelastycznym, izolacja przeciwwodna/ płyta żelbetowa balkonowa 16cm ze spadkiem.
Ściany
Ściany zewnętrzne: Ściany nośne budynku żelbetowe grubości 20 cm i 25 cm z betonu klasy C25/30 (B30) , ocieplane. Ściany wewnętrzne, wydzielające mieszkania, działowe: Ściany wewnętrzne konstrukcyjne- ściany żelbetowe/pustak ceramiczny Ściany wydzielające mieszkania oraz ściany działowe- pustak ceramiczny. Wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów: Tynki wewnętrzne- gipsowe.
Instalacje
Instalacje elektryczne: Instalacja elektryczna rozprowadzona wraz z gniazdami, z indywidualnym pomiarem odebranego prądu. Instalacje sanitarne: Według Projektu Technicznego. Instalacje telefoniczne, telewizyjne oraz internetowe: Instalacja telefoniczna i telewizyjna kablowa. Instalacja internetowa- światłowód.
Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie i ciepła woda: Z miejskiej sieci ciepłowniczej VEOLIA. Instalacja centralnego ogrzewania: Ogrzewanie mieszkań poprzez grzejniki, wyposażone w głowice termostatyczne: - w pomieszczeniach mokrych- drabinkowe, - w pomieszczeniach suchych- płytowe.
Wentylacja
Wentylacja grawitacyjna w każdym wymagającym pomieszczeniu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: możliwość wydzielenia części garażu na komórkę lokatorską.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 19 garaży i miejsca postojowe.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Kilińskiego

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kilińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Kilińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Piłsudskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kilińskiego znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Technikum Nr 3 w odległości 200 m, Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kilińskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kilińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 340 m znajduje się Galeria Łódzka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kilińskiego w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.12.2018

Data aktualizacji: 03.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie