Kamienica Architekta

6 zdjęć

Kamienica Architekta
Kamienica Architekta
Kamienica Architekta
Kamienica Architekta

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kamienica Architekta dostępnych jest 17 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (7): wielkość 2,00 - 3,00 m2cena: 4 000,00 ZŁ/M2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc) : zewnętrzne.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 43 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

sukcesywnie do etapów budowy.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

KAMERALNA KAMIENICA – UNIKAT NA RYNKU NIERCUHOMOŚCI MIESZKANIOWYCH

Budynek zaprojektowany w latach 20. XX wieku, w którym mieszkał wybitny łódzki architekt Stefan Derkowski. Kamienica jest wizytówką przedwojennego stylu modernistycznego w polskiej architekturze. Obiekt zostanie pieczołowicie odrestaurowany we współpracy z miejskim konserwatorem zabytków. Powierzchnie powstających lokali będą dopasowane do potrzeb różnych grup nabywców – w obiekcie przewidziano metraże 20–45 m².

Projekt zakłada nadbudowę i adaptację istniejącego budynku. Docelowo obiekt będzie mieć cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. Mieszkania o wysokości 2,70–2,80 m dadzą przyszłym odbiorcom ciekawe możliwości aranżacyjne.

Inwestycja dla kochających modernistyczny design, perfekcyjną lokalizację, wygodę i nowoczesny styl życia.

To gratka dla osób, które cenią niepowtarzalny styl i wyjątkową architekturę, tworzące starannie wyselekcjonowany produkt inwestycyjny – unikat na rynku nieruchomości mieszkaniowych.

Inwestycja Kamienica Architekta znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Gabriela Narutowicza 128 (3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Kamienica Architekta.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Architekta w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 43 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Kamienica Architekta przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)

W inwestycji znajduje się 7 komórek lokatorskich wielkość 2,00 - 3,00 m2cena: 4 000,00 ZŁ/M2.

Lokalizacja inwestycji

Kamienica znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – w dzielnicy Śródmieście, niemal w samym centrum Łodzi – a równocześnie otoczona jest dwoma parkami. Zaletą inwestycji jest położenie w pobliżu terenów zielonych – parku Matejki i parku 3 Maja, w sąsiedztwie siedziby Radia Łódź i kampusu Uniwersytetu Łódzkiego.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Architekta?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Architekta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kamienica Architekta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narutowicza - Radiostacja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Architekta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Architekta znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi w odległości 50 m, Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi w odległości 50 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi w odległości 50 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Architekta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Architekta w odległości 130 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.05.2022
Data aktualizacji: 21.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Sródmieściu-Wschód

Oferty w Sródmieściu-Wschód

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: