Pileckiego 59

3 zdjęcia

Pileckiego 59
Pileckiego 59
Pileckiego 59

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Pileckiego 59 dostępnych jest 41 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 224 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (106 miejsc) : zewnętrzne.
 • miejsca postojowe podziemne (162 miejsca) : garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 41 apartamentów w tym 41 lokali typu apartament.

Powierzchnie apartamentów:

od 21 do 52 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Pileckiego 59 znajdują się 34 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

APARTAMENTY NA WYNAJEM - Inwestycja w przyszłość

Inwestowanie w nieruchomości jest doskonałą alternatywą dla lokat bankowych i innych inwestycji finansowych. A gdy te nieruchomości są wybudowane w prestiżowej okolicy, przez doświadczonego dewelopera, zysk jest tym większy i pewniejszy. Plusem takiego rozwiązania jest także brak ryzyka związanego ze skutkami ustawy o ochronie praw lokatorów. Nieruchomość zabezpieczona jest aktem notarialnym i wpisem do księgi wieczystej. Inwestycja w nieruchomość to nie tylko najprostsza, najbardziej opłacalna i rentowna forma lokowania kapitału, ale także - jako lokata długoterminowa - bezpieczna opcja dla osób, które myśląc o emeryturze chcą zabezpieczyć swoją przyszłość. Stały przychód w postaci czynszu jest formą ochrony kapitału, a wzrost wartości mieszkania - zyskiem do zrealizowania w przyszłości przy sprzedaży nieruchomości. Co więcej, osoby zarejestrowane jako czynni płatnicy VAT mogą wysokość VAT odliczyć od opodatkowania.

APARTAMENTY PILECKIEGO 59 – Idealna inwestycja w nieruchomości

W obiekcie zaprojektowano 224 klimatyzowane apartamenty o powierzchni od 17* do 52 m kw. Najmniejsze lokale, o powierzchni do 25 m kw., pełnią funkcję użytkową lub usługową. Apartamenty inwestycyjne o powierzchni powyżej 31m2 składają się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni. Większe jednostki mają oddzielną kuchnię i dodatkową sypialnię. We wszystkich apartamentach będą duże przeszklone balkony z widokiem na miasto.

NAJWYŻSZY STANDARD – Jakość w każdym detalu

Nowoczesny projekt podąża za najnowszymi trendami w światowej architekturze. Dzięki przeszklonym patiom mająca 215,5 metrów długości bryła budynku będzie podzielona optycznie na mniejsze części. Najwyższej jakości materiały i rozwiązania projektowe nadają obiektowi wizualnej lekkości. Na parterze budynku będzie 15 lokali usługowych. Przewidziano także lokal z przeznaczeniem na restaurację i klub fitness. Na parkingu podziemnym będą 162 miejsca postojowe i stacja ładowania samochodów elektrycznych, a parking naziemny pomieści 106 samochodów. W budynku zostało wydzielone pomieszczenie z przeznaczeniem na pralnię samoobsługową.

* Lokal o powierzchni poniżej 25 m2 w statusie niemieszkalnym, objęty brakiem możliwości meldunku oraz obwarowany określoną ustawowo wysokością podatku od nieruchomości

Inwestycja Pileckiego 59 znajduje się na Starym Imielinie, ul. Pileckiego 59 (8.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez J.W. Construction Holding S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 224 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pileckiego 59 w sprzedaży jest 41 nowych apartamentów o powierzchni od 21 do 52 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców J.W. Construction Holding S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (106 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (162 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

UNIKALNE POŁOŻENIE Apartamenty Pileckiego zlokalizowane są na warszawskim Ursynowie przy ul. Pileckiego. • Metro Stokłosy: 6 min samochodem • Przystanek autobusowy w stronę Centrum: 4 min pieszo • Poczta Polska: 4 min samochodem • Galeria Mokotów: 11 min samochodem • Centrum Medyczne Medicover: 4 min pieszo • Wyższa Szkoła Gospodarstwa Wiejskiego: 8 min samochodem • Lotnisko Chopina: 9 min samochodem • Lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta (ok. 15 minut), stacji metra Stokłosy, • międzynarodowego lotniska, dworca kolejowego oraz głównych arterii komunikacyjnych. Obiekt, • położony z dala od zgiełku miasta, gwarantuje komfort wypoczynku. W pobliżu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura: sklepy i niezbędne punkty usługowe (salony kosmetyczne i fryzjerskie), restauracje, kawiarnie, centra medyczne, siłownia, poczta, stacja paliw itp.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pileckiego 59?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pileckiego 59 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Pileckiego 59 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poleczki 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pileckiego 59 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pileckiego 59 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Echa Leśne" w odległości 180 m, Punkt Przedszkolny "Tęczowy Dworek" w odległości 280 m, Punkt Przedszkolny Dolina Elfów w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pileckiego 59 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pileckiego 59 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pileckiego 59 w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2022
Data aktualizacji: 26.01.2023
J.W. Construction Holding S.A. logo

J.W. Construction Holding S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Kasprzaka 31, 01-234 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 19:00
 • Wtorek: 09:00 - 19:00
 • Środa: 09:00 - 19:00
 • Czwartek: 09:00 - 19:00
 • Piątek: 09:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Imielinie

Oferty na Starym Imielinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: