Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pileckiego 59

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Pileckiego, oferowane bezpośrednio przez

J.W. Construction Holding S.A.

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Pileckiego 59

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pileckiego 59Pileckiego 59

3 zdjęcia

Pileckiego 59
Pileckiego 59
Pileckiego 59

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 224 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (106 miejsc) : zewnętrzne
 • miejsca postojowe podziemne (162 miejsca) : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

APARTAMENTY NA WYNAJEM - Inwestycja w przyszłość

Inwestowanie w nieruchomości jest doskonałą alternatywą dla lokat bankowych i innych inwestycji finansowych. A gdy te nieruchomości są wybudowane w prestiżowej okolicy, przez doświadczonego dewelopera, zysk jest tym większy i pewniejszy. Plusem takiego rozwiązania jest także brak ryzyka związanego ze skutkami ustawy o ochronie praw lokatorów. Nieruchomość zabezpieczona jest aktem notarialnym i wpisem do księgi wieczystej. Inwestycja w nieruchomość to nie tylko najprostsza, najbardziej opłacalna i rentowna forma lokowania kapitału, ale także - jako lokata długoterminowa - bezpieczna opcja dla osób, które myśląc o emeryturze chcą zabezpieczyć swoją przyszłość. Stały przychód w postaci czynszu jest formą ochrony kapitału, a wzrost wartości mieszkania - zyskiem do zrealizowania w przyszłości przy sprzedaży nieruchomości. Co więcej, osoby zarejestrowane jako czynni płatnicy VAT mogą wysokość VAT odliczyć od opodatkowania.

APARTAMENTY PILECKIEGO 59 – Idealna inwestycja w nieruchomości

W obiekcie zaprojektowano 224 klimatyzowane apartamenty o powierzchni od 17* do 52 m kw. Najmniejsze lokale, o powierzchni do 25 m kw., pełnią funkcję użytkową lub usługową. Apartamenty inwestycyjne o powierzchni powyżej 31m2 składają się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni. Większe jednostki mają oddzielną kuchnię i dodatkową sypialnię. We wszystkich apartamentach będą duże przeszklone balkony z widokiem na miasto.

NAJWYŻSZY STANDARD – Jakość w każdym detalu

Nowoczesny projekt podąża za najnowszymi trendami w światowej architekturze. Dzięki przeszklonym patiom mająca 215,5 metrów długości bryła budynku będzie podzielona optycznie na mniejsze części. Najwyższej jakości materiały i rozwiązania projektowe nadają obiektowi wizualnej lekkości. Na parterze budynku będzie 15 lokali usługowych. Przewidziano także lokal z przeznaczeniem na restaurację i klub fitness. Na parkingu podziemnym będą 162 miejsca postojowe i stacja ładowania samochodów elektrycznych, a parking naziemny pomieści 106 samochodów. W budynku zostało wydzielone pomieszczenie z przeznaczeniem na pralnię samoobsługową.

* Lokal o powierzchni poniżej 25 m2 w statusie niemieszkalnym, objęty brakiem możliwości meldunku oraz obwarowany określoną ustawowo wysokością podatku od nieruchomości

Inwestycja Pileckiego 59 znajduje się na Starym Imielinie, ul. Pileckiego 59 (8.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez J.W. Construction Holding S.A.

Inwestycja Pileckiego 59 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 224 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pileckiego 59 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców J.W. Construction Holding S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (106 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (162 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

UNIKALNE POŁOŻENIE

Apartamenty Pileckiego zlokalizowane są na warszawskim Ursynowie przy ul. Pileckiego.

• Metro Stokłosy: 6 min samochodem

• Przystanek autobusowy w stronę Centrum: 4 min pieszo

• Poczta Polska: 4 min samochodem

• Galeria Mokotów: 11 min samochodem

• Centrum Medyczne Medicover: 4 min pieszo

• Wyższa Szkoła Gospodarstwa Wiejskiego: 8 min samochodem

• Lotnisko Chopina: 9 min samochodem

• Lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta (ok. 15 minut), stacji metra Stokłosy,

• międzynarodowego lotniska, dworca kolejowego oraz głównych arterii komunikacyjnych. Obiekt,

• położony z dala od zgiełku miasta, gwarantuje komfort wypoczynku.

W pobliżu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura: sklepy i niezbędne punkty usługowe (salony kosmetyczne i fryzjerskie), restauracje, kawiarnie, centra medyczne, siłownia, poczta, stacja paliw itp.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pileckiego 59?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pileckiego 59 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1126 metrów od inwestycji Pileckiego 59 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stokłosy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pileckiego 59 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pileckiego 59 znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Dolina Elfów w odległości 259 m, Punkt Przedszkolny "Tęczowy Dworek" w odległości 261 m, przedszkole w odległości 265 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pileckiego 59 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mr. Med w odległości 180 m, Medicover w odległości 204 m, Przychodnia Grabów w odległości 313 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pileckiego 59 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 335 m znajduje się Żabka, w odległości 427 m znajduje się Żabka, w odległości 474 m znajduje się Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pileckiego 59 w odległości 365 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 371 m znajduje się boisko / kort, w odległości 375 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 01.08.2022
Data aktualizacji: 05.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023