Osiedle Dobrego Dnia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nowogródzka, oferowane bezpośrednio przez JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Nowogródzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 257 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Dobrego Dnia

3 zdjęcia

Osiedle Dobrego Dnia
Osiedle Dobrego Dnia
Osiedle Dobrego Dnia

Najbliższe inwestycje

 • Nowogródzka
  od: 7 909 zł/m2
  Pod wynajem

  Nowogródzka

  Milart Sp. z o.o. Sp. K.

  Mieszkanie Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław
  ul. Żmudzka
  7.8 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 54-77 m2
  • Mieszkań: 27
  • Pokoje: 2-4
 • Osiedle nad Widawą
  od: 8 200 zł/m2
  Pod wynajem

  Osiedle nad Widawą

  Robyg S.A.

  Mieszkanie Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław
  ul. Kurlandzka
  7.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 30-65 m2
  • Mieszkań: 66
  • Pokoje: 1-3
 • Osiedle Jaśmin

  Osiedle Jaśmin

  DOM Eco-Scala Sp. z o.o.

  Mieszkanie Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław
  ul. Grodzieńska
  7.7 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 33-75 m2
  • Mieszkań: 147
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Osiedle Dobrego Dnia logo

Osiedle Dobrego Dnia dedykowane jest wszystkim tym, którzy nie chcąc rezygnować z udogodnień miejskiej infrastruktury szukają zacisznego adresu we Wrocławiu.

Przy cichej, kameralnej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, powstają 2 budynki w zabudowie szeregowej z 43 lokalami mieszkalnymi. Wszystkie mieszkania są dwupoziomowe i mają osobne wejście! Mieszkania mają powierzchnię od 71 do niemal 80 m², a całe segmenty od 82 do 162,5 m². Do każdej z oferowanych nieruchomości przylega ogród, taras lub balkon, tak, aby każdy z mieszkańców mógł cieszyć się własną zieloną oazą. Do wyboru także wiata, miejsce postojowe na posesji lub garaż.

Nieruchomości zostaną oddane do odbioru w standardzie deweloperskim z rozprowadzoną instalacją elektryczną, nowoczesnym dwufunkcyjnym piecem gazowym i schodami drewnianymi. Osiedle Dobrego Dnia posiada dostęp do wszystkich mediów miejskich (gaz, woda, energia, kanalizacja).

Osiedle Dobrego Dnia to również świetne ceny: od 3800 do 4200 złotych za metr kwadratowy!

Inwestycja Osiedle Dobrego Dnia znajduje się na Zgorzelisku, ul. Nowogródzka (7.7 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Dobrego Dnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobrego Dnia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Ulica Nowogródzka we Wrocławiu otoczona jest niską, jednorodzinną zabudową oraz terenami spacerowymi z licznymi ścieżkami i drogami rowerowymi. Wygodę na co dzień gwarantuje pełna infrastruktura osiedla Psie Pole. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, kościół, poczta. Podczas spaceru bez problemu można dotrzeć do urokliwego rynku dzielnicy, z pełną ofertą gastronomiczną, handlową i usługową. Pobliskie dyskonty (Lidl i Biedronka) oraz oddalone o zaledwie 5 km centra handlowe Korona i Młyn gwarantują szybkie i kompleksowe zakupy. Duży atut inwestycji stanowi jej skomunikowanie z centrum Wrocławia - dojazd zajmuje w godzinach szczytu nie więcej niż 20 minut. Pobliska AOW zapewnia mieszkańcom szybkie połączenie z całym miastem. Mieszkańcy mogą swobodnie korzystać z komunikacji miejskiej przez cała dobę: wygodny dojazd gwarantuje pętla autobusowa na ulicy Litewskiej z 6 liniami autobusowymi (z pospieszną N i szczytową 131) oraz węzeł przesiadkowy Psie Pole.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dobrego Dnia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dobrego Dnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Dobrego Dnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kowieńska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Dobrego Dnia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobrego Dnia znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Nasz Świat" nr 2 w odległości 350 m, Niepubliczny Ośrodek Edukacyjno - Wydawniczy NOWE przy Dolnośląskim Biurze Sprzedaży Nowoczesnych Pomocy Dydaktycznych w odległości 410 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dobrego Dnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobrego Dnia w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.12.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: