Apartamenty Rzewuskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Jazbud Artom Dom Sp. z o.o. Sp. kom.

gdański, Pruszcz Gdański, Ul. Rzewuskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 236 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Rzewuskiego

6 zdjęć

Apartamenty Rzewuskiego
Apartamenty Rzewuskiego
Apartamenty Rzewuskiego
Apartamenty Rzewuskiego

Najbliższe inwestycje

 • Miłosza 6-8
  od: 5 988 zł/m2

  Gedbud Firma Budowlana

 • Virgo
  od: 7 062 zł/m2

  Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

 • Sikorskiego 36 - Etap II

  North Star Development

Opis Inwestycji

Apartamenty Rzewuskiego zlokalizowane są w Pruszczu Gdańskim na Osiedlu Kasprowicza, przy ulicy Rzewuskiego z dala od głównej arterii zabudowań. Co sprawia, że miejsce to znajduje się w zaciszu oraz jest oddalone od miejskiego zgiełku. Budynki sąsiadują z nowopowstałym Skwerem Rzewuskiego pełnym zieleni i z ciekawą małą architekturą. W pobliżu znajdują się:przystanek autobusowy gdańskiej komunikacji miejskiej ZKM – 120 m, dworzec PKP i kolejki SKM z darmowym parkingiem miejskim – jeden z tworzonych punktów “Park & Ride” Aglomeracji Trójmiejskiej – 2200m kościół p.w. Bł. Michała Kozala – 200 m, bank/bankomat – 100 m, market spożywczy – 700 m, sklep spożywczy – 100 m, przedszkole – 700 m,Zespół Szkół Nr 4 (SP, Gimnazjum) – 600 mPruszcz Gdański to jedno z najprężniej rozwijających się miast w regionie, miejscowość najbliżej położona od centrum Gdańska, zlokalizowana w sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych regionu. Wybór tego miejsca gwarantuje szybkie dotarcie zarówno do Gdańska, do pozostałych części trójmiejskiej aglomeracji, jak i na urlop na łonie natury (Kaszuby, plaże Mierzei Wiślanej). Jest to też idealne miejsce by uprawiać różnorodne sporty.

Inwestycja Apartamenty Rzewuskiego znajduje się w Pruszczu Gdańskim, Ul. Rzewuskiego (2 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Jazbud Artom Dom Sp. z o.o. Sp. kom..

Inwestycja Apartamenty Rzewuskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań w tym 26 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Rzewuskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jazbud Artom Dom Sp. z o.o. Sp. kom. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc): Cena: 8640 zł.
 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca): Cena: 20000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Rzewuskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Rzewuskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszcz Gdański Osiedle Kasprowicza.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Rzewuskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Familia. NZOZ. Praktyka rodzinna i specjalistyczna w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Rzewuskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 190 m znajduje się PRIMA Park Handlowy, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: