Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 55,46 m² - numer 3

Kraków, Dębniki, ul. Pychowicka 27Inwestycja: Pychowicka 27Deweloper: Janex Sp. z o.o.

Cena: 693 250 zł
12 500 zł/m²
Pychowicka 27

2 zdjęcia

Pychowicka 27
Cena:
693 250 zł
Termin oddania:
4 kw. 2023
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
55,46 m²
Piętro:
Parter
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc): zadaszone dla każdego mieszkania, można kupić dwa
Komórki lokatorskie
dostępne (16): 4 - 11 m2, dla każdego mieszkania, 19000 - 44000 zł
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Udogodnienia
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia, instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, zalew
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
45000 zł
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Pychowicka 27

Przystanek Tramwajowy - 310 m

Przystanek Autobusowy - 290 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka edukacyjna, 1 obiekt sportowy, 4 place zabaw, 3 sklepy, 3 kawiarnie i restauracje

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Pychowickiej pomiędzy ulicami Grota-Roweckiego i Kapelanka w środkowej części Krakowa. Cicha okolica, liczne tereny zielone dadzą Państwu poczucie wytchnienia od codziennego zgiełku. Miłośnicy przyrody docenią bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych w pobliskim Parku Zakrzówek. Pośród zbiorników wodnych w parku przy których będzie można odpocząć i zażyć kąpieli w piękne letnie dni, znajdować będzie się kawiarnia z szerokimi pomostami i alejkami. Całość otoczona jest pięknymi wapiennymi formami tzw. Skałkami Twardowskiego. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, przedszkola, szkoła, centra handlowe. Obsługę komunikacyjną zapewniają linie tramwajowe w ciągu ulicy Grota-Roweckiego oraz linie autobusowe, których przystanki oddalone są o niecałe 5 min spaceru od inwestycji.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Pychowicka 27 na Dębnikach, ul. Pychowicka 27 (4.1 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Janex Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 16 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 16 ofert o powierzchni od 38 do 62 m².

W budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Pychowicka 27 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 3 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 266 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Janex Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 693 250 zł (12 500 zł/m²).

Opis Inwestycji

Kameralny budynek16 mieszkań w inwestycji
Pow. dodatkoweBalkon

Nową inwestycją Firmy Janex będzie realizowany kameralny, energooszczedny16-to lokalowy budynek wielorodzinny przy ul. Pychowickiej w bliskim sąsiedztwie Parku Zakrzówek.

Budynek 4 kondygnacyjny stanowił będzie naturalna kontynuację obecnej zabudowy. Stanowić on będzie prostą, zwartą bryłę. Z myślą o rowerzystach i rodzinach na poziomie -1 zlokalizowano pomieszczenie wózkowni oraz duże komórki lokatorskie dla każdego mieszkania. W nadziemnych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania 38-62 m2 (dwu i trzy pokojowe) w różnych konfiguracjach aranżacji wnętrz. Istnieje również możliwość łączenia lokali. Mieszkania posiadają balkony zapewniające dodatkową przestrzeń dla ich przyszłych właścicieli. Przed budynkiem od strony północnej zlokalizowane będą zewnętrzne, zadaszone miejsca postojowe dla właścicieli lokali – z opcjonalna możliwością wyposażenia ich w indywidualne gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.

Prawdziwym atutem inwestycji jest jej energooszczędność. Nowa inwestycją wpisuje się w Energooszczędne Rozwiązania Użytkowe (ERU) dla przyszłych mieszkańców. Kameralny budynek wzniesiony będzie z zastosowaniem materiałów i technologii energooszczędnych, gwarantujących obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Dla potrzeb ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zastosowano nowoczesne rozwiązania w postaci wysokosprawnych pomp ciepła. Dla optymalizacji zapotrzebowania na energie elektryczną zaprojektowano natomiast liczne panele fotowoltaiczne produkujące prąd dla potrzeb mieszkańców. Wprowadzenie w/w technologii pozwala uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii, co przy obecnych tendencjach wzrostowych cen za energie nie pozostaje bez znaczenia dla właścicieli mieszkań. Inwestycja jest wypełni przyjazna dla środowiska poprzez obniżenie emisji CO 2 , wykorzystanie energii odnawialnej jak i umożliwia wielokrotną redukcję emisji gazów cieplarnianych.

Pragniemy poinformować wszystkich swoich klientów, że planowane rozpoczęcie budowy nastąpi na przełomie czerwca / lipca 2022r., a zakończenie 4 kw. 2023r.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Pychowicka 27, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 09.03.2022
Data aktualizacji: 21.07.2022
Janex Sp. z o.o. logo

Janex Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wężyka 26, Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: