Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 61,5 m² - numer IV/6

Lublin, ul. KoncertowaInwestycja: Koncertowa na skraju miastaDeweloper: IPS - Biuro Deweloperskie

Koncertowa na skraju miasta

3 zdjęcia

Koncertowa na skraju miasta
Termin oddania:
2 kw. 2023
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
61,5 m²
Piętro:
1 piętro
Strona świata:
zachód, północ
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca): Zakup obowiązkowy
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc): Zakup obowiązkowy
Komórki lokatorskie
dostępne (64): Wielkość: 2 m2
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
bezpłatna, 7 dni
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Koncertowa na skraju miasta

Transport

1151 - Karkonoska 01 - 150 m

Sport

Klub Jeździecki Kapriola Choiny - 110 m

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Koncertowa na skraju miasta w Lublinie, ul. Koncertowa (4.2 km od centrum Lublina).

Inwestycja jest realizowana przez IPS - Biuro Deweloperskie.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 64 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 47 ofert o powierzchni od 32 do 76 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Koncertowa na skraju miasta jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu IV/6 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, w cenie 2 000 zł, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, północ.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców IPS - Biuro Deweloperskie przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Osiedle znajdować się będzie tuż przy granicach Lublina, w dzielnicy Czechów Północny. Atutem tej lokalizacji jest bliskość zielonych terenów chronionych sąsiadujących bezpośrednio z naszymi budynkami. KONCERTOWA – NA SKRAJU MIASTA znajdować się będzie zaledwie 5 minut samochodem od węzła Czechów obwodnicy Lublina, co zdecydowanie ułatwi przemieszczanie się do innych dzielnic Lublina, jak i wyjazd z miasta.

W pierwszym etapie inwestycji mamy do zaoferowania mieszkania o metrażu od 41 do 76 m2, każe będzie miało dostęp do obszernego balkonu.

Znajdować się one będą w czterech kameralnych trzypiętrowych budynkach, łącznie 64 mieszkania.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Koncertowa na skraju miasta, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 19 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 26.07.2021
Data aktualizacji: 18.10.2021
IPS - Biuro Deweloperskie logo

IPS - Biuro Deweloperskie

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Filaretów 44, pok. 307 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: