Koncertowa Dolina

Ta oferta bierze udział w konkursie

Luksus w Standardzie

Mieszkania na sprzedaż ul. Koncertowa, oferowane bezpośrednio przez

DOMLUBLIN

Lublin, ul. Koncertowa

Ceny od: 8 117 zł/m2
Koncertowa DolinaKoncertowa Dolina

14 zdjęć

Koncertowa Dolina
Koncertowa Dolina
Koncertowa Dolina
Koncertowa Dolina
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

54 - 90/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

4

Budynki

32

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Przystanek Autobusowy - 80 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

11 placówek edukacyjnych, 1 kawiarnia lub restauracja, 7 sklepów, 10 obiektów sportowych, 20 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 32 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

W STANDARDZIE WYKOŃCZENIA – tynk gipsowy zatarty na gładko, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, sterująca ciepłem i wentylacją, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna z rekuperacją i chłodzeniem. Wysokiej klasy drzwi wejściowe, okna pasywne trzyszybowe, parapety z aglomarmuru. INNOWACYJNIE I ENERGOOSZCZĘDNIE – wykorzystanie do budowy najwyższej klasy materiałów izolacyjnych, okien pasywnych i wentylacji z rekuperacją, pozwolą na zmniejszenie zużycia energii cieplnej prawie trzykrotnie w porównaniu do obowiązujących norm. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej.

Konstrukcja budynku

• fundamenty – ławy żelbetowe, • ściany – bloczki betonowe, • ściany konstrukcyjne – bloczki wapienno-piaskowe, • ściany działowe kondygnacji mieszkalnych – płyty Promonta, • konstrukcja szybów windowych –murowane z bloczków betonowych, • nadproża – żelbetowe oraz prefabrykowane typu L, • stropy – żelbetowe monolityczne, • schody – żelbetowe monolityczne

Dach

Więźba dachowa drewniana, pokrycie blachą.

Stolarka okienna

Okna PCV trzyszybowe w kolorze drewnopodobnym.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne oraz w wiatrołapie: aluminiowe, indywidualny projekt i detale według technologii wybranego producenta, szklenie szkłem bezpiecznym, samozamykacze w skrzydle. Drzwiczki do szachtów: Stalowe pełne z zamkami.

Balkony

balkony loggie - płyty żelbetowe na izokorbach.

Posadzka

Podłoga na klatkach schodowych - płytka gresowa. Podłoga na parkingu podziemnym - cementowa zatarta na gładko.

Ściany

na klatkach schodowych, na korytarzach i na parkingu podziemnym - Tynk gipsowy szpachlowany i malowany w kolorze białym.

Sufity

Na klatce schodowej i na korytarzu - Tynk gipsowy szpachlowany i malowany w kolorze białym. Sufit na parkingu podziemnym - wełna mineralna malowana farbą strukturalną w kolorze białym.

Parapety zewnętrzne

Z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratów

Instalacje

• Instalacja wodociągowa – poprzez przyłącza do sieci miejskiej wodociągowej, • instalacja kanalizacji sanitarnej – odprowadzenie poprzez przyłącza do sieci miejskiej kanalizacyjnej, • centralne ogrzewanie i ciepła woda – poprzez własną instalację grzewczą (jeden kocioł grzewczy dla budynku wspomagany pompą ciepła), • instalacja elektryczna z sieci miejskiej – poprzez przyłącza do sieci miejskiej, • instalacja telefoniczna, • instalacja odgromowa, • instalacja telewizji kablowej, • instalacja wentylacyjna mechaniczna z rekuperacją. • grzejniki pokojowe panelowe z głowicami termostatycznymi, • wentylacja mechaniczna z rekuperacją i chłodzeniem, • instalacja elektryczna, teletechniczna, telewizyjna, • trójfazowe zasilanie kuchenki.

Ogrzewanie

Kotłownia gazowa w budynku.

Wentylacja

• instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Wyposażenie łazienki

• zaślepione podejścia wodne i kanalizacyjne pod przybory (bez białego montażu), • grzejnik łazienkowy suszarkowy z głowicą termostatyczną,

Wyposażenie kuchni

• zaślepione podejścia wodne i kanalizacyjne pod przybory (bez białego montażu),

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne : Dla każdego mieszkania zbilansowane będzie półtora miejsca postojowego dla samochodów, miejsce postojowe dla motocykli i rowerów

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 40 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 54 do 90 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 550 000 do 750 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 117 do 10 714 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Koncertowa Dolina logo

Jedno z pierwszych w Polsce osiedli mieszkaniowych budynków wielorodzinnych o parametrach energooszczędnych realizujemy w Lublinie. Nasze osiedle położone będzie przy ulicy Koncertowej. Usytuowanie w cichej okolicy i niska, willowa zabudowa sprawi, że nasze mieszkania będą dobrym miejscem do odpoczynku.

ZABUDOWA – niska zabudowa budynkami trzypiętrowymi o kameralnej architekturze, wyposażonymi w windy, parking podziemny z rowerowniami oraz otoczenie zieleni (tylko 25% zabudowy) będą tworzyły przyjazny klimat na osiedlu Koncertowa Dolina.

REKREACJA – boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym, boisko trawiaste, plac zabaw, urządzenia siłowni zewnętrznej, aleja spacerowa biegnąca dnem doliny o ciekawym ukształtowaniu terenu w otoczeniu zieleni, bezpośredni dostęp do ścieżki rowerowej, wszystko to umożliwi mieszkańcom osiedla spokojny lub aktywny wypoczynek.

WYGODNA KOMUNIKACJA – łatwy dojazd do każdego miejsca w Lublinie, dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz szkół, przedszkoli i obiektów handlowych. Na osiedlu będą miejsca postojowe dla samochodów, motocykli i rowerów na zewnątrz oraz w garażach podziemnych.

MIESZKANIA I APARTAMENTY – w ofercie mieszkania o powierzchni od 30,85 m2 do 72,01 m2 z możliwością łączenia mieszkań w większe. Możliwość realizacji wykończenia mieszkań na podstawie projektu budowlanego, skorzystania z projektu zamiennego lub wykonanie własnej aranżacji.

Inwestycja Koncertowa Dolina znajduje się w Lublinie, ul. Koncertowa (4.2 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez DOMLUBLIN.

Inwestycja Koncertowa Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji Koncertowa Dolina w sprzedaży jest 40 nowych mieszkań o powierzchni od 54 do 90 metrów kwadratowych , w cenie od 8 117 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców DOMLUBLIN przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Koncertowa Dolina?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Koncertowa Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Koncertowa Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karkonoska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Koncertowa Dolina znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koncertowa Dolina znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lublinie w odległości 197 m, przedszkole w odległości 415 m, Niepubliczne Przedszkole Elfik w odległości 439 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koncertowa Dolina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 396 m znajduje się Lidl, w odległości 506 m znajduje się Stokrotka, w odległości 603 m znajduje się Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koncertowa Dolina w odległości 350 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.03.2016
Data aktualizacji: 04.04.2024
Koncertowa Dolina logo

Adres biura sprzedaży:

Biuro DOMLUBLIN, ul. Królewska 8/1

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: