Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Vermera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Bitwy Warszawskiej 1920r., oferowane bezpośrednio przez

IP InverPolska Development Sp. z o. o.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 167 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

VermeraVermera

12 zdjęć

Vermera
Vermera
Vermera
Vermera

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 189 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach żelbetowy nie wentylowany - „tzw. dach odwrócony” (strop ze spadkiem izolowany 2 x papą termozgrzewalną, ocieplony steinodurem gr. 15 cm, zasłonięty geowłókniną i dociążony żwirem).

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy mineralny systemu BOLIX malowany farbą silikonową na kolor zgodny z kolorystyką projektu.

Stolarka okienna

Stolarka okienna w części mieszkalnej – okna i drzwi balkonowe PCV – profil TROCAL 5 komorowy, produkcji f-my JOCZ, okucia Maco. Otwierane skrzydła okien z okuciami umożliwiające otwieranie uchylne z opcją rozszczelniania. W oknach dzielonych dolna część do wysokości 1,10 m nad posadzką nieotwierana. Okna wyposażone są w nawiewniki Aereco EHA higrosterowane. W miejscu gdzie nie jest to możliwe – nawiewniki w ścianach – Aereco typ EHT, higrosterowane. System okien i nawiewników tak dobrany aby spełnić wymogi akustyczne.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań – o zwiększonej wytrzymałości na włamanie i odporności ogniowej EI30 LP4/C30 firmy LA PORTE S.C.(próg stalowy, klasa akustyczna 42dB, z obu stron panel z płyty MDF. (od zewnątrz kolor jasno szary, a wewnątrz biały, ale istnieje możliwość wymiany (za dopłatą) na inny dostępny w bazie kolorystki producenta), wizjer i okucia w kolorze stalowym o fakturze satynowej).

Balkony

Balkony/Tarasy: Balustrady balkonowe – słupki stalowe malowane proszkowo, pochwyty - stal nierdzewna szlifowana, wypełnienie szkłem matowym 4x4x2. Przegrody balkonowe – ramka stalowa malowana proszkowo wypełnione szkłem matowym 4x4x2. Posadzki- na balkonach na piętrach od 1 do 10 gres 30x30, a na tarasach na 8, 10 i 11 piętrze terazzo 40x40 na podstawkach.

Posadzka

Jastrych cementowy na jednym poziomie w całym mieszkaniu.

Ściany

Ściany malowane jeden raz na biało. Ściany w łazienkach nietynkowane.

Sufity

Tynk gipsowy, malowany jeden raz na biało.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja C.O., instalacja elektryczna, instalacja domofonowa, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna.

Wentylacja

Wentylacja – mechaniczna, wszystkie mieszkania są wyposażone w wentylatory wyciągowe HELIOS z pomieszczeń: łazienek, w.c., garderób i kuchni (praca ciągła na I biegu). Napływ świeżego powietrza do mieszkań przez nawietrzaki ścienne i/lub okienne.

Wyposażenie łazienki

Grzejniki w łazienkach drabinkowe KERMI. Instalacja wody - ciepłej i zimnej rozprowadzona pod podłogą do pomieszczeń łazienki i w.c. zakończona korkiem na instalacji. Instalacja kanalizacji -doprowadzona do pomieszczeń łazienek i w.c. w pionach instalacyjnych, po ścianach na zewnątrz i zakończonych korkiem.

Wyposażenie kuchni

Króćce wentylacyjne fi 125 do podłączenia okapów kuchennych w kuchniach wyposażone w klapę p.poż.- monitorowanie stanu otwarcia klapy na tablicy elektrycznej. Instalacja wody -ciepłej i zimnej rozprowadzona pod podłogą do pomieszczeń kuchni, zakończona korkiem na instalacji. Instalacja kanalizacji -doprowadzona do pomieszczeń kuchni w pionach instalacyjnych, po ścianach na zewnątrz i zakończonych korkiem.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKU!

NOWE CENY. SPRAWDŹ. Zapraszamy do biura sprzedaży na terenie inwestycji.

Vermera to wymarzone miejsce dla osób, które szukają nowoczesnego mieszkania w sercu miasta. 189 lokali zapewnia szeroki wybór wielkości i rozkładów mieszkań. Na najwyższej kondygnacji zaprojektowano penthousy z wielkimi tarasami – do 30 m2 – i fantastycznym widokiem na miasto i na całe Szczęśliwice. Mieszkańcom parteru proponujemy rzadką w środku miasta przyjemność: własny ogródek z zejściem z mieszkania.

Osiedle jest ogrodzone i ma zaciszny wewnętrzny ogród otoczony skrzydłami budynku. Daje to mieszkańcom poczucie prywatności, bezpieczeństwa i spokoju, pozwalając odpocząć od zgiełku miasta. Ogród ma charakter parku z alejkami i ławkami. W jego części znajduje kameralny plac zabaw dla dzieci. Całość jest objęta system monitoringu i całodobową ochroną. Inwestycja powstała na Ochocie, w dzielnicy doskonale skomunikowanej z Centrum i innymi dzielnicami miasta. W pobliżu znajdują się wszelkie udogodnienia, jakie oferuje miasto: centra handlowe Blue City i Reduta, hala i pływalnia OsiR, Teatr Ochota, Park Szczęśliwicki z wyciągiem narciarskim i Dworzec Zachodni. 3 km do Centrum, stacja PKP, WKD, autobusy w każdą stronę Warszawy. Pod budynkiem znajduje się 2 poziomowy parking oraz komórki lokatorskie. W każdej klatce są po 2 windy, system przeciwpożarowy oraz całodobowy monitoring.

Zapraszamy.

Położenie

Inwestycja położona jest w pobliżu centr handlowych -Blue City i Reduty, hali i pływalni OsiR, Parku Szczęśliwickiego i Dworca Zachodniego.

Dojazd

Dobry dojazd umożliwiają: Al. Jerozolimskie, ul. Bitwy Warszawskiej, Al. Prymasa Tysiąclecia z szybkim dostępem do trasy NS. Jeśli chodzi o komunikację miejską najbliżej inwestycji znajduje się przystanek autobusowy RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 (autobusy m.in.: N43, 136, 167, 186, 191, 208, 228, 414).

Inwestycja Vermera znajduje się na Szczęśliwicach (3.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez IP InverPolska Development Sp. z o. o.

Inwestycja Vermera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 189 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Vermera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IP InverPolska Development Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ochota, przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r nr 21.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Vermera?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vermera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 73 metrów od inwestycji Vermera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Zesłańców Syberyjskich 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Vermera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vermera znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Radosne Dzieciaki w odległości 55 m, Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w odległości 271 m, szkoła w odległości 289 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Vermera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rehabilitacyjna w odległości 224 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 237 m, Poliklinika 24 w odległości 341 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vermera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 55 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Total Fitness Ochota, w odległości 380 m znajduje się Fit / One.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vermera w odległości 22 m znajduje się Warszawski Klub Tenisowy Mera, w odległości 113 m znajduje się Arco, w odległości 122 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023