Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 29,11 m² numer B.2.A209
Inwestycja:
Inhome Osiedle ArtPark etap IDeweloper:
Inhome Deweloper
Inwestycja:
Inhome Osiedle ArtPark etap IDeweloper:
Inhome DeweloperŁódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Wołowa
Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Wołowa
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1248979/b82303.png)
:format(jpg)/offers/offer/17937/main_image/inhome-osiedle-artpark-etap-i_ee4735.jpg)
1 zdjęcie
Termin oddania
4 kw. 2026
Ilość pokoi
1 pokój
Metraż
29,11 m²
Piętro
2 piętro
Strona świata
zachód
Powierzchnie dodatkowe
Balkon
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń
262 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
B.2.A209

Raport o deweloperze
Poznaj dewelopera bliżej! Pobierz raport, w którym znajdziesz kluczowe informacje o firmie, jej doświadczeniu, nagrodach oraz aktualnych i zrealizowanych inwestycjach.
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe | |
|---|---|
Komórki lokatorskie | dostępne |
Standard wykończenia | standard deweloperski Ogrzewanie miejskie |
Realizacja inwestycji | rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2025 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2026 roku |
Udogodnienia | plac zabaw, monitoring, usługi w budynku, winda, paczkomat |
Przyroda | informacja u dewelopera |
Charakterystyka energetyczna nieruchomości | informacja u dewelopera |
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności | Odrębna własność z własnością gruntu |
|---|---|
Wysokość czynszu | informacja u dewelopera |
Warunki rezerwacji | umowa rezerwacyjna |
Zabezpieczenie środków | Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy |
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Stacja kolejowa - Łódź Kaliska - 1313 m
Przystanek Tramwajowy - 478 m
Przystanek Autobusowy - 119 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
34 kawiarnie i restauracje, 20 sklepów, 28 obiektów sportowych, 8 placówek medycznych, 18 placówek edukacyjnych, 14 placów zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
ArtPark znajduje się w doskonałej, centralnej lokalizacji w Łodzi przy ul. Wołowej, zaledwie 300 metrów od Parku Poniatowskiego pomiędzy dwoma popularnymi centrami handlowymi – Pasażem Łódzkim i Nową Sukcesją. Działka ArtPark tworzy wewnętrzną enklawę, oddzieloną od ulic, co pozwala osiągnąć efekt kameralności i spokoju.
Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.
Opis oferty
Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29,11 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Inhome Osiedle ArtPark etap I w Starym Polesiu, ul. Wołowa (1.5 km od centrum Łodzi).
Inwestycja jest realizowana przez Inhome Deweloper.
Cała inwestycja składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się 210 nowych mieszkań.
Na sprzedaż pozostaje 180 ofert o powierzchni od 29 do 94 m².
W budynkach jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja Inhome Osiedle ArtPark etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.2.A209 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 262 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.
Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód.
Zachodnia ekspozycja to gwarancja intensywnego popołudniowego światła, które nadaje wnętrzom przytulności i ciepła. Idealne dla miłośników słonecznych wieczorów, którzy pragną cieszyć się pięknymi zachodami słońca we własnym domu. Zachodnie światło podkreśla kolory i faktury w aranżacji wnętrz, tworząc atmosferę sprzyjającą relaksowi po długim dniu.
Dla przyszłych mieszkańców Inhome Osiedle ArtPark etap I deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Opis Inwestycji
Okazyjna cena
Tereny zielone
Pow. dodatkowe
ARTPARK to idealne miejsce dla Ciebie.
Bliskość ponad 40 hektarowego Parku Poniatowskiego zainspirowała nas do stworzenia wyjątkowego miejsca. Zaledwie 3-minutowy spacer zadrzewioną ulicą Inżynierską wystarczy, aby dotrzeć na teren dawnego „Ogrodu przy ulicy Pańskiej”. ArtPark to nowoczesne, wielofunkcyjne budynki z komfortowymi mieszkaniami, które powstaną na obszarze o powierzchni ponad 1,6 hektara. Działka ArtPark tworzy wewnętrzną enklawę, oddzieloną od ulic, co pozwala osiągnąć efekt kameralności i spokoju. ArtPark to także realizacja naszej idei integracji dobrej architektury z elementami sztuki.
ArtPark to po prostu doskonałe miejsce do życia.
Komfortowe mieszkania z przestronnymi balkonami.
Szczególny nacisk w projektowaniu mieszkań położyliśmy na ich funkcjonalność. Odpowiednie proporcje pokoi, duże przeszklenia oraz przestronne balkony to elementy, które zapewnią mieszkańcom komfort codziennego życia. W ArtPark znajdziesz szeroką gamę mieszkań, począwszy od kompaktowych jednopokojowych lokali, aż po przestronne czteropokojowe mieszkania, idealne dla rodzin.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Inhome Osiedle ArtPark etap I, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 17 podobnych nowych mieszkań.





