Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Incepti Gaj

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Żegiestowska, oferowane bezpośrednio przez

Incepti Development S.A.

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Żegiestowska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Incepti GajIncepti Gaj

8 zdjęć

Incepti Gaj
Incepti Gaj
Incepti Gaj
Incepti Gaj

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 33 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Incepti GAJ to nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z lokalami usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Inwestycja powstaje przy ul. Żegiestowskiej w północno-zachodniej części osiedla Gaj. Gaj to osiedle w popularnej i tętniącej życiem południowej części Wrocławia. Działka, na której powstanie inwestycja usytuowana jest w drugiej linii zabudowy w stosunku do głównej arterii ulic Armii Krajowej oraz Borowskiej, co stanowi, że lokalizacja jest oddalona od dużego zgiełku miasta.

W inwestycji Incepti GAJ przeważa oferta skierowana do klientów szukających swojego lokum na start jak również inwestorów, czyli mieszkania jednopokojowe oraz mieszkania dwupokojowe. Wśród tych dwóch typów mieszkań znajdzie się 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 mkw., jak również większe kawalerki do prawie 38 mkw.

Mieszkania 2-pokojowe w inwestycji Incepti GAJ zaprojektowano także w różnych wariantach. Powierzchnie mieszkań dwupokojowych zaczynają się już od 37 mkw., a największe z nich o powierzchni ponad 47 mkw. będą idealną przestrzenią dla par czy rodzin 2 + 1. Nie brak również oferty większych mieszkań trzypokojowych

z funkcjonalną przestrzenią dzienną.

Budynek posiada dwukondygnacyjny parking podziemny oraz terenowy parking ze zjazdem z drogi publicznej ul. Żegiestowskiej. Dla miłośników dwóch kółek przygotowano rowerownie oraz zewnętrzne stojaki na rowery, zaprojektowano także komórki lokatorskie, zarówno w garażu podziemnym jak i na poziomie kondygnacji mieszkalnych.

Atuty inwestycji:

• pełna infrastruktura usługowa, edukacyjna i sportowa

• lokalizacja w cichej okolicy w sercu Gaju

• funkcjonalne i estetyczne mieszkania

• dwupoziomowy garaż podziemny

• komórki lokatorskie

• rowerownie

• przestronne klatki schodowe

• trzy windy do poziomu minus dwa

• lokale usługowe

• wokół tereny rekreacyjne

• ścieżki rowerowe

Terminy:

• Rozpoczęcie budowy: 10-12-2020

• Zakończenie budowy: 31-10-2022

• Przekazanie kluczy: 31-03-2023

• Przeniesienie własności: 30-09-2023

Inwestycja Incepti Gaj znajduje się na Gaju, ul. Żegiestowska (2.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Incepti Development S.A.

Inwestycja Incepti Gaj została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Incepti Gaj nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Incepti Development S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Incepti Gaj?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Incepti Gaj mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1496 metrów od inwestycji Incepti Gaj znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Incepti Gaj znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Incepti Gaj znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 49 w odległości 302 m, Żłobek nr 13 w odległości 347 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w odległości 404 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Incepti Gaj jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ProDentis w odległości 133 m, Witold Barczewski w odległości 162 m, Tomasz Wacław Sosiński w odległości 163 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Incepti Gaj składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 117 m znajduje się Amic Market, w odległości 167 m znajduje się Lidl, w odległości 193 m znajduje się Na gramy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Incepti Gaj w odległości 193 m znajduje się boisko / kort, w odległości 202 m znajduje się boisko / kort, w odległości 208 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.12.2022
Data aktualizacji: 24.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023