Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Green Park Villa etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Truszkowskiego / ul. Tetmajera, oferowane bezpośrednio przez

Imperial Capital

Kraków, Bronowice, ul. Truszkowskiego / ul. Tetmajera

Green Park Villa etap IIIGreen Park Villa etap III

6 zdjęć

Green Park Villa etap III
Green Park Villa etap III
Green Park Villa etap III
Green Park Villa etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

44 - 100/m2

Przedział pokoi

2 - 6

Kondygnacje

3

Budynki

42

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Mydlniki - 1122 m

Przystanek Tramwajowy - 1203 m

Przystanek Autobusowy - 503 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 5 placówek edukacyjnych, 1 kawiarnia lub restauracja, 4 sklepy, 1 obiekt sportowy, 4 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 42 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 180 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (96): Wielkość: 1,75 - 3,5 mkw. Zakres cen: 2500 - 3000 zł/mkw. Zakup jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : (30) oraz garaże w bryle budynku (126). Cena miejsca podwójnego - 60000 zł, cena miejsca pojedynczego - 40000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań w tym 10 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 100 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5, 6-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Umowa rezerwacyjna po spotkaniu w biurze sprzedaży

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Blisko, wygodnie i zielono

Green Park Villa to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstało z myślą o osobach ceniących elegancką, funkcjonalną przestrzeń, a także otoczenie pełne zieleni. Wyjątkowa lokalizacja, szereg udogodnień oraz atrakcyjna cena sprawiają, że projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem na krakowskim rynku nieruchomości. W efekcie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych etapów inwestycji, zapewniając niezmiennie wysoki standard mieszkań oraz przemyślane zagospodarowanie otaczającego terenu. Ponadto, nieustannie bierzemy pod uwagę potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, dostarczając coraz to nowsze rozwiązania, które wpływają na ich codzienny komfort życia.

Tu chce się żyć

Spokojna, zielona okolica oraz kameralna zabudowa osiedla to niejedyne zalety Imperial Green Park Villa. W naszej ofercie znajdują się przestronne i nowoczesne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni – od 44 do 101 m2 . Każde z nich posiada oddzielne wejście, a także zostało wzbogacone o funkcjonalny taras lub ogródek, które okażą się doskonałym miejscem do codziennego relaksu. W Imperial Green Park Villa dostępne są mieszkania dwupoziomowe, które skupiają wiele zalet jednorodzinnego domu. Duża przestrzeń oraz jeszcze większa prywatność i swoboda zagospodarowania wnętrz czynią z nich doskonałą propozycję dla najbardziej wymagających mieszkańców. W trakcie tworzenia projektu dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferowane mieszkania zapewniały maksymalną wygodę i wysoki potencjał aranżacyjny. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrza będą odpowiednio doświetlone przez cały rok, z kolei ergonomiczne układy pomieszczeń pozwolą stworzyć stylową i pełną komfortu przestrzeń.

Bezpieczeństwo i komfort w cenie

Pragniemy, aby mieszkanie w Imperial Green Park Villa stało się dla każdego bezpieczną i komfortową przestrzenią do życia. W tym celu zdecydowaliśmy się m.in. na ogrodzenie terenu, monitoring części wspólnych czy montaż drzwi wejściowych o podwyższonej odporności na włamania. Projekt osiedla uwzględnia również liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców, teren rekreacyjny dla najmłodszych mieszkańców czy zewnętrzne miejsca postojowe.

Nowa droga

Wiemy, jak istotną kwestią jest komfortowy i bezpieczny dojazd do terenu osiedla. Dlatego w trosce o zmotoryzowanych mieszkańców zdecydowaliśmy się na wykonanie dodatkowych prac, m.in. przebudowę skrzyżowania ulic Tetmajera i Truszkowskiego, a także remont nawierzchni ulicy Truszkowskiego na odcinku od ulicy Tetmajera do wjazdu do Imperial Green Park Villa.

Inwestycja Green Park Villa etap III znajduje się na Bronowicach, ul. Truszkowskiego / ul. Tetmajera (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Imperial Capital.

Inwestycja Green Park Villa etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 42 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Green Park Villa etap III w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 100 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Imperial Capital przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 96 komórek lokatorskich Wielkość: 1,75 - 3,5 mkw. Zakres cen: 2500 - 3000 zł/mkw. Zakup jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Miejsce z „duszą”

Nasza inwestycja położona jest przy ulicy Truszkowskiego w krakowskich Bronowicach. To jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta, która może poszczycić się bogatą historią. To tu, zaledwie kilkaset metrów od naszego osiedla, znajdują się dworki „Rydlówka” i „Tetmajerówka”, będące spuścizną po czołowych przedstawicielach Młodej Polski. Właśnie w Bronowicach odbyło się słynne wesele Lucjana Rydla, które stało się dla Stanisława Wyspiańskiego inspiracją do stworzenia swojego największego dzieła.

Z dala od zgiełku miasta

Wyjątkowe położenie naszej inwestycji zapewnia nie tylko dogodny dojazd do centrum miasta, ale i dostęp do licznych terenów zielonych. Z okien budynków roztacza się widok m.in. na park krajobrazowy, który okaże się doskonałym miejscem do porannego joggingu czy pikniku w gronie rodziny. Ponadto, nasza inwestycja położona jest maksymalnie 30 minut od tak malowniczych punktów, jak:

- Las Wolski

- Stawy w Mydlnikach

- Rezerwat Przyrody Zimny Dół

- Skała Kmity

- Kasztel Kajasówka

- Dolina Mnikowska

- Wąwóz Półrzeczki

- Ojcowski Park Narodowy

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Green Park Villa etap III?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Park Villa etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 503 metrów od inwestycji Green Park Villa etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz Bronowice 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Green Park Villa etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Green Park Villa etap III znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Gwiazdeczka w odległości 577 m, Ogród Empatii - Przedszkole Alternatywne w odległości 914 m, Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 941 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Green Park Villa etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Aspalia w odległości 393 m, Dentima w odległości 395 m, Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia Bronowice w odległości 395 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Park Villa etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 732 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 751 m znajduje się Lewiatan, w odległości 857 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green Park Villa etap III w odległości 476 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 14.09.2021
Data aktualizacji: 27.06.2024
Imperial Capital logo

Imperial Capital

Agnieszka Bałos

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Wadowicka 7, VII piętro

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 15:30
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 13:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023