Olimpijskie Ogrody L3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Bydgoska
Ceny od: 5 900 zł/m2
Olimpijskie Ogrody L3

2 zdjęcia

Olimpijskie Ogrody L3

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Olimpijskie Ogrody L3 dostępne są 32 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Olimpijskie Ogrody uważamy za otwarte!

Olimpijskie Ogrody to nowoczesne, rodzinne osiedle, zlokalizowane u zbiegu ulic Bydgoskiej i Oficerskiej w Olsztynie. Jest to inwestycja, która powstaje z myślą o osobach pragnących zamieszkać blisko centrum, ale jednak z dala od miejskiego gwaru – w cichej i zielonej okolicy, niedaleko lasu miejskiego. To również lokalizacja przyjazna dla osób aktywnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Olsztyńska Szkoła Wyższa z doskonałym zapleczem do uprawiania sportu, jak chociażby basen, czy korty do squasha.

Olimpijskie Ogrody wyróżnia kameralna 4-kondygnacyjna zabudowa, ciekawa i nowoczesna architektura oraz elegancki, ponadczasowy design. Inne atuty osiedla to łatwy dostęp do pobliskich obiektów usługowo-handlowych, sportowych, terenów rekreacyjnych, komunikacji miejskiej oraz obiektów użyteczności publicznej.

Cenisz sobie ciszę, spokój, brak wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieszkać w niewielkiej odległości od ścisłego centrum Olsztyna? Olimpijskie Ogrody to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Inwestycja Olimpijskie Ogrody L3 znajduje się w Olsztynie, ul. Bydgoska (2.5 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o..

Inwestycja Olimpijskie Ogrody L3 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Olimpijskie Ogrody L3 pozostały na sprzedaż 32 mieszkania o powierzchniach od 52 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 52 do 58 m2 w cenie od 304 617 zł (5 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 68 m2 w cenie od 323 320 zł (23 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 67 m2 w cenie od 395 005 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie nieruchomości (76 komórek przypisanych do mieszkań), dodatkowo możliwość wykupu pomieszczenia gospodarczego 7500zł do negocjacji (18 pomieszczeń).

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada: w cenie nieruchomości (76 komórek przypisanych do mieszkań), dodatkowo możliwość wykupu pomieszczenia gospodarczego 7500zł do negocjacji (18 pomieszczeń).
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
 • miejsca postojowe podziemne: 27 garaży indywidualnych (2000zł/m2).
Udogodnienia:
plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 32 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 52 do 68 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 304 617 do 400 669 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 do 6 100 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olimpijskie Ogrody L3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Olimpijskie Ogrody L3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpijskie Ogrody L3 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące CN-B im. Cichociemnych w Olsztynie w odległości 120 m, P. W. GLOB Studium Kształcenia Ustawicznego w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olimpijskie Ogrody L3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Miłek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpijskie Ogrody L3 w odległości 520 m znajduje się KKS Warmia.

Data publikacji: 06.04.2020
Data aktualizacji: 15.03.2021
Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. logo

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Obrońców Tobruku 15, lok. nr 5 10-092 Olsztyn

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 07:00 - 15:00
 • Wtorek: 07:00 - 15:00
 • Środa: 07:00 - 15:00
 • Czwartek: 07:00 - 15:00
 • Piątek: 07:00 - 15:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: