Gołębia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIdea Nieruchomości

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2069 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Podniebne Ogrody(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Żwirki i Wigury (2.9 km od centrum Bydgoszczy)
  Osiedle Podniebne Ogrody
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 29 - 101 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Apro Investment Sp. z o.o.
 • Jaskółcza(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Jaskółcza 30 (2.2 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 459/m2
  Jaskółcza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 64 - 66 m2
  Liczba pokoi: 3
  OGBUD Sp. z o.o.
 • Perłowa Dolina(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Orla 47 (1.8 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 990/m2
  Perłowa Dolina
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 75
  Powierzchnia: 31 - 141 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 9 ofert
  Sfera Nieruchomości S.C.

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja – Ekskluzywny, Kameralny blok na Górzyskowie! Ten budynek zlokalizowany będzie w zacisznej części dzielnicy Górzyskowo, znajdującej się jednocześnie w pobliżu centrum miasta. Blok idealnie wpisze się w charakter tej dzielnicy. Patrząc w przyszłość postanowiliśmy stworzyć budynek nowoczesny, taki który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszak mimo dawnej historii Górzyskowo jest w obecnych czasach jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji tego tętniącego życiem miasta.

Inwestycja Gołębia znajduje się w Bydgoszczy, Górzyskowo (2.7 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Idea Nieruchomości.

Inwestycja Gołębia jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań w tym 11 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Gołębia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Idea Nieruchomości przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gołębia

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gołębia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Gołębia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żwirki i Wigury / Jaskółcza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gołębia znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ''Sensis'' w Bydgoszczy w odległości 260 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "POZYTYWKA" w Bydgoszczy w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gołębia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Byczyńska Danuta ,lekarz medycyny psychiatra w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gołębia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gołębia w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2018

Data aktualizacji: 21.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie