Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Przy Przystani

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Stare Miasto, ul. Jana Pawła II 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy PrzystaniPrzy Przystani

4 zdjęcia

Przy Przystani
Przy Przystani
Przy Przystani
Przy Przystani

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 470 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

„Przy przystani” to ekskluzywny budynek mieszkalno-usługowy wchodzący w skład Bulwaru Staromiejskiego - inwestycji zlokalizowanej na ponad 2,5-hektarowym terenie w centrum Wrocławia przy pl. Jana Pawła II 8. Bliskość wrocławskiego Rynku oraz bezpośrednie umiejscowienie nad świetlistą promenadą spacerową i przystanią, nad rzeką Odrą, umilą czas przyszłym mieszkańcom.

„Przy przystani” to projekt 6-kondygnacyjnego budynku, w całości podlegającego rewitalizacji. W budynku znajdować się będą 53 mieszkania o zróżnicowanej strukturze metrażowej, od kawalerek po mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 23 do 79 mkw.

Większości mieszkań dedykowano balkony oraz przestronne tarasy. Atutem mieszkań są niewątpliwie ich wysokości osiągające do 4,7 m, co daje możliwość rozbudowywania przestrzeni użytkowej o antresole – wedle indywidualnego uznania klienta.

Bliskość wrocławskiego Rynku zapewnia nieograniczony dostęp do bogatego zaplecza kulturalno-rozrywkowego, edukacyjnego oraz handlowo-usługowego miasta.

Inwestycja Przy Przystani znajduje się na Starym Mieście, ul. Jana Pawła II 8 (1.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Przy Przystani została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przy Przystani nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjno-wypoczynkowe, szereg pubów, restauracji, kino Nowe Horyzonty będące największym w Polsce multipleksem prezentującym kino artystyczne, a także liczne hotele i centra biznesowe.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Przystani?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Przystani mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1262 metrów od inwestycji Przy Przystani znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Przystani znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Przystani znajdują się 93 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego w odległości 361 m, Wydział Fizyki i Astronomii w odległości 365 m, Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego w odległości 395 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Przystani jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Old Town Clinic w odległości 121 m, Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień w odległości 154 m, Platinum w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Przystani składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 109 m znajduje się Żabka, w odległości 208 m znajduje się Żabka, w odległości 239 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Przystani w odległości 399 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 502 m znajduje się boisko / kort, w odległości 553 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.09.2017
Data aktualizacji: 29.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023