Hvile Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHvile Park Sp. z o.o. S.K.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Hvile Park dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A_U2
150,7 m²
Parter
A_U1
419,26 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja HVILE PARK zlokalizowana jest przy ul. Nałęczowskiej 175 w Lulinie, w dzielnicy Szerokie.Hvile Park to wyjątkowe, unikalne, kameralne osiedle składające się z dwóch eleganckich budynków,łącznie z 38 jasnymi i ustawnymi mieszkaniami o wysokim standardzie, o powierzchni od 40 m² do 123 m², z dużymi balkonami, komfortowymi tarasami lub przestronnymi ogrodami.Doskonała jakość i ponadczasowe rozwiązania są kwintesencją duńskiego sposobu projektowania i stylu życia, a bliski kontakt z naturą zapewnia relaks na co dzień.Wybierz dla siebie jedno z mieszkań o wysokim standardzie i funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Wysokie okna i świetliki zapewniają naturalne światło dzienne w każdym pokoju.Duże balkony, komfortowe tarasy i indywidualne, przestronne ogrody stwarzają mieszkańcom okazję do odpoczynku w intymnej atmosferze.Czy wiesz, że hvile to po duńsku odpoczynek, a Duńczycy są jednym z najszczęśliwszych narodów świata?Prestiżowe osiedle Hvile Park łączy atuty doskonale skomunikowanej lokalizacji z komfortem mieszkania z dala od zgiełku miasta. Zieleń i niska zabudowa oraz bliskość doliny Czechówki zapewniają spokój, a niewielka odległość od centrum Lublina sprawia, że zakupy i atrakcje są na wyciągnięcie ręki.

Inwestycja Hvile Park znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 175 została zrealizowana przez dewelopera Hvile Park Sp. z o.o. S.K..

Inwestycja Hvile Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Hvile Park pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 151 do 419 metrów kwadratowych.

Deweloper Hvile Park Sp. z o.o. S.K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 151 do 419 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Hvile Park

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hvile Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Hvile Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6341 - Szerokie 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hvile Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kredki " w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hvile Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Lewiatan, w odległości 230 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hvile Park w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.09.2018

Data aktualizacji: 15.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie