HVILEPARK II SP. Z O.O. logo

HVILEPARK II SP. Z O.O.

Lublin, ul. Szerokie 119
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Doświadczenie systematyczny rozwój pozwalają stale poszerzać naszą ofertę i dostosowywać ją do potrzeb naszych klientów. Pod nazwą MAX-BUD GRZEGORZ PAWŁOWSKI działamy od roku 2001 wykonując zadania w zakresie robót ogólnobudowlanych, instalacyjnych, sanitarnych i elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, sportowych, produkcyjnych, handlowych i mieszkalnych.

Kompetentni pracownicy, 20-loletnie doświadczenie zdobyte na rynku usług budowlanych – w szczególności jako Generalny Wykonawca, pozwalają zaproponować Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie szeroko rozumianego budownictwa.

Jako generalny wykonawca obiektów budowlanych realizujemy kompleksowo wszelkie usługi budowlane, od stanu surowego po prace wykończeniowe. Oferujemy Państwu także prace remontowe oraz modernizacyjne. Dynamiczny rozwój firmy i ciągłe inwestycje zapewniają nam najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Przy realizacji projektów, zawsze współpracujemy z doświadczonymi i profesjonalnymi podwykonawcami. Wszystko po to, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo i pewność inwestycji.

Ofertę kierujemy między innymi do instytucji publicznych (szpitale, szkoły, urzędy, dworce, oczyszczalnie, obiekty przemysłowe, infrastruktura drogowa i lotniska), deweloperów i inwestorów prywatnych (inwestycje mieszkaniowe, biurowce, galerie handlowe).

Posiadamy w sprzedaży 21 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Revita 21 by Hvile Park
  1 kw. 2025
  Wyrwij się z miejskiego zgiełku, odpocznij u brzegu rzeki. Odkryj komfort, wygodę i inspirujące możliwości, jakie oferuje Revita 21 by Hvile Park. Znajdź swoje wymarzone miejsce w sercu przyrody! Nazwa Revita 21 by Hvile Park nawiązuje do realizowanej przez władze miasta rewitalizacji doliny Bystrzycy oraz do zdrowego stylu życia, jaki łatwo jest wprowadzić mieszkając w tej inwestycji.

  Revita 21 by Hvile Park

  ul. Przemysłowa 21 , Lublin(0.6 km od centrum)
  HVILEPARK II SP. Z O.O.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

HVILEPARK II SP. Z O.O. logo
HVILEPARK II SP. Z O.O.
Lublin, ul. Szerokie 119
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: