Apartamenty Home Premium etap 2

Mieszkania na sprzedaż ul. Józefa Piłsudskiego, oferowane bezpośrednio przez

Home Premium Perfect One Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, ul. Józefa Piłsudskiego 6

Apartamenty Home Premium etap 2

10 zdjęć

Apartamenty Home Premium etap 2
Apartamenty Home Premium etap 2
Apartamenty Home Premium etap 2
Apartamenty Home Premium etap 2

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

45 - 73/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Ożarów Mazowiecki - 979 m

Przystanek Autobusowy - 508 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 9 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 8 sklepów, 11 obiektów sportowych, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 63 mieszkania w tym 63 lokale typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 45 do 73 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przyjazna architektura

W pięknej przestrzeni szara codzienność składa obietnicę szczęścia. Domowa przestrzeń to ta, w której spędzamy najwięcej czasu. Dlatego warto zadbać, by wprowadzała spokój i równowagę w nasze życie oraz dawała możliwość celebrowania każdej chwili.

Apartamenty Home Premium w Ożarowie Mazowieckim powstają w cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta, wśród zadbanej roślinności. Dominują tu spokój i kojąca zieleń, dzięki którym te mieszkania na obrzeżach Warszawy są zaciszną enklawą.

Osiedle zachęca do wypicia porannej kawy na tarasie w ogrodzie. Rodzinnego spaceru zieloną alejką. Spędzenia czasu z dzieckiem na placu zabaw. Łączą bliskość natury z nowoczesną i funkcjonalną architekturą.

Życie codzienne nierzadko stawia nam wyzwania. Łatwiej im sprostać, gdy nasza oaza oferuje nie tylko przyjemną estetykę, lecz również praktyczne rozwiązania. Apartamenty Home Premium to nowoczesne mieszkania na obrzeżach Warszawy. Można się tam dostać albo samochodem (obwodnicą), albo koleją. W okolicy osiedla jest zaś bliski dostęp do sklepów, restauracji, basenu, boiska i parku.

Apartamenty Home Premium przy ul. Piłsudskiego są już drugą naszą inwestycją pod tym adresem. Budynek obejmuje 80 dwu- i trzypokojowych mieszkań. Pierwszy etap został zrealizowany z sukcesem pod adresem Piłsudskiego 3. Można go obejrzeć w każdej chwili i poczuć klimat wymarzonego domu.

Wygoda, zieleń, bliskość

Niewiele potrzeba, by podnieść komfort życia i poczuć harmonię. Często wystarczy dobrze zaprojektowana przestrzeń. Przestronny garaż podziemny z windą, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz oddzielne komórki lokatorskie na każdym poziomie klatki schodowej pozwolą zaoszczędzić tak bardzo cenny czas. Mieszkańcy Apartamentów Home Premium docenią także bezpieczną strefę dla dzieci oraz ogród ze ścieżkami i altaną grillową. Z pewnością będą one ulubionym miejscem spotkań rodzinnych i sąsiedzkich.

Inwestycja Apartamenty Home Premium etap 2 znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Józefa Piłsudskiego 6 (4.4 km od Warszawy), jest realizowana przez Home Premium Perfect One Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2 w sprzedaży są 63 nowe mieszkania o powierzchni od 45 do 73 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Home Premium Perfect One Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2?

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 979 metrów od inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ożarów Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lingo Star w odległości 253 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim w odległości 373 m, przedszkole w odległości 408 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 758 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 790 m, Gabinet stomatologiczny w odległości 809 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 626 m znajduje się Żabka, w odległości 796 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 813 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Home Premium etap 2 w odległości 385 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 472 m znajduje się boisko / kort, w odległości 497 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.11.2023
Data aktualizacji: 29.01.2024
Home Premium Perfect One Sp. z o.o. logo

Home Premium Perfect One Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Józefa Piłsudskiego 6, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: