Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHenniger Investment S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 420 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D i E.(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów (4.7 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D i E.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 29 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 12 ofert
  Henniger Investment S.A.
 • Mieszkaj w mieście - etap Aktorów budynek H.(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów (4.7 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Aktorów budynek H.
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 104
  Powierzchnia: 29 - 86 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 61 ofert
  Henniger Investment S.A.
 • Mieszkaj w mieście - etap Kompozytorów budynek F.(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów (4.7 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Kompozytorów budynek F.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 44 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 15 ofert
  Henniger Investment S.A.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Mieszkaj w Mieście to osiedle samowystarczalne, kompleksowe i otwarte na mieszkańców – takie założenia przyjęliśmy już na etapie planowania nowej enklawy dla mieszkańców Krakowa w sercu Bronowic. Projekt Osiedla Wizjonerów przygotowała renomowana pracownia architektoniczna Medusa Group Architekci.Osiedle zlokalizowane jest w cichej i bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej. Zaledwie 15 minut zajmuje dojazd do centrum miasta, Dworca Głównego czy lotniska Balice. Już niebawem, czyli z chwilą uruchomienia pobliskiego przystanku Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, dotarcie w te miejsca zajmie jedynie kilka minut.Projekt osiedla Mieszkaj w Mieście otrzymał prestiżową nagrodę European Property Award w kategorii Residential Development w uznaniu wysokich walorów architektury oraz filozofii osiedla bazującego na najlepszych tradycjach urbanistycznych.Etap Wizjonerów (D) to 176 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 28 m2 do 110 m2. W ofercie dostępne są mieszkania od jedno- do pięciopokojowych. Wszystkie posiadają balkony i/lub loggie, a część mieszkań zlokalizowanych w parterze - prywatne ogródki od strony wewnętrznego dziedzińca. Apartamenty zlokalizowane na skrajnych skrzydłach najwyższej kondygnacji posiadają przestronne tarasy. W północnej części budynku powstaną również lokale usługowe. Bryła D etapu Wizjonerów ma zróżnicowaną wysokość, od 4 do 5 kondygnacji naziemnych. Kondygnację podziemną stanowi jednopoziomowy parking na 225 miejsc postojowych, który pomieścił też 154 komórki lokatorskie. Wybrane miejsca parkingowe wyposażone są w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych! Poza przestronnym dziedzińcem, wygodnymi mieszkaniami oraz lokalami usługowymi, dajemy mieszkańcom do dyspozycji wielofunkcyjną przestrzeń sąsiedzką w formie klubu osiedlowego!Do dyspozycji mieszkańców osiedla oddanych zostanie także ponad 320 m2 przestrzeni wspólnej jako Klub Osiedlowy K2O – miejsce spotkań mieszkańców, rozwoju ich pasji i zainteresowań. Nie ustalamy sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Chcemy, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a program jaki się w nim znajdzie, był odpowiedzią na ich konkretne potrzeby.Komfort mieszkańców stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego inwestor wykonał pełną infrastrukturę dodatkową osiedla: kompletny układ dróg publicznych o łącznej długości niemal dwóch kilometrów wraz z ciągami pieszymi, oświetlenie terenu, miejscami parkingowymi, trawnikami i nasadzenia zieleni.Nowoczesne osiedle jutra zorientowane na potrzeby jego mieszkańców – tylko Mieszkaj w Mieście!

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się na Bronowicach, ul. Katowicka (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Henniger Investment S.A..

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 173 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 114 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Henniger Investment S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (225 miejsc)

W inwestycji znajdują się 154 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 173 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (154).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (225 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice Małe.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia Millenium - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 60 m, Przedszkole Niepubliczne "Pluszowy Miś" w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 340 m, Klinika/Przychodnia w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Bronowicka Spiżarnia, w odległości 180 m znajduje się Bardzo Dobry Chleb.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.10.2016

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie