Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Henniger Investment S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. dostępnych jest 15 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
52 m2
Parter
2
52 m2
4
2
57 m2
Parter
2
53 m2
Parter
2
53 m2
Parter
2
52 m2
Parter
3
65 m2
3
3
65 m2
4
3
68 m2
Parter
3
66 m2
1
3
73 m2
Parter
3
65 m2
3
4
96 m2
4
5
107 m2
4
5
114 m2
4

Oferty specjalne

 • Dni otwarte

  WEJDŹ Z NAMI NA BUDOWĘ i zobacz jak powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Zapraszamy już w sobotę od 10:00 do 15:00

  Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Zobacz inne etapy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Opis Inwestycji

Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Mieszkaj w Mieście to osiedle samowystarczalne, kompleksowe i otwarte na mieszkańców – takie założenia przyjęliśmy już na etapie planowania nowej enklawy dla mieszkańców Krakowa w sercu Bronowic. Projekt Osiedla Wizjonerów przygotowała renomowana pracownia architektoniczna Medusa Group Architekci.Osiedle zlokalizowane jest w cichej i bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej. Zaledwie 15 minut zajmuje dojazd do centrum miasta, Dworca Głównego czy lotniska Balice. Już niebawem, czyli z chwilą uruchomienia pobliskiego przystanku Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, dotarcie w te miejsca zajmie jedynie kilka minut.Projekt osiedla Mieszkaj w Mieście otrzymał prestiżową nagrodę European Property Award w kategorii Residential Development w uznaniu wysokich walorów architektury oraz filozofii osiedla bazującego na najlepszych tradycjach urbanistycznych.Etap Wizjonerów (D) to 176 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 28 m2 do 110 m2. W ofercie dostępne są mieszkania od jedno- do pięciopokojowych. Wszystkie posiadają balkony i/lub loggie, a część mieszkań zlokalizowanych w parterze - prywatne ogródki od strony wewnętrznego dziedzińca. Apartamenty zlokalizowane na skrajnych skrzydłach najwyższej kondygnacji posiadają przestronne tarasy. W północnej części budynku powstaną również lokale usługowe. Bryła D etapu Wizjonerów ma zróżnicowaną wysokość, od 4 do 5 kondygnacji naziemnych. Kondygnację podziemną stanowi jednopoziomowy parking na 225 miejsc postojowych, który pomieścił też 154 komórki lokatorskie. Wybrane miejsca parkingowe wyposażone są w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych! Poza przestronnym dziedzińcem, wygodnymi mieszkaniami oraz lokalami usługowymi, dajemy mieszkańcom do dyspozycji wielofunkcyjną przestrzeń sąsiedzką w formie klubu osiedlowego!Do dyspozycji mieszkańców osiedla oddanych zostanie także ponad 320 m2 przestrzeni wspólnej jako Klub Osiedlowy K2O – miejsce spotkań mieszkańców, rozwoju ich pasji i zainteresowań. Nie ustalamy sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Chcemy, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a program jaki się w nim znajdzie, był odpowiedzią na ich konkretne potrzeby.Komfort mieszkańców stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego inwestor wykonał pełną infrastrukturę dodatkową osiedla: kompletny układ dróg publicznych o łącznej długości niemal dwóch kilometrów wraz z ciągami pieszymi, oświetlenie terenu, miejscami parkingowymi, trawnikami i nasadzenia zieleni.Nowoczesne osiedle jutra zorientowane na potrzeby jego mieszkańców – tylko Mieszkaj w Mieście!

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się na Bronowicach, ul. Katowicka (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Henniger Investment S.A..

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 173 nowych mieszkania. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. pozostało na sprzedaż 15 mieszkań o powierzchniach od 52 do 114 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 52 do 57 m2 (6 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 73 m2 (6 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 96 m2 (1 mieszkanie)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 107 do 114 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Henniger Investment S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (225 miejsc)

W inwestycji znajdują się 154 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 173 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (154).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (225 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 114 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:model 10/90.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 350 metrów od inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bronowice Małe.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 200m, Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy w odległości 450m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 400 m znajduje się NA WIDOKU. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się MEDICALL S.C. DAJDA U.J., PAWLIK B.K..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA KANTEGO, w odległości 750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, w odległości 850 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA STYGMATÓW ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA, w odległości 1400 m znajduje się Fitness Kraków Platinium, w odległości 2050 m znajduje się Wola Sport Paradise.

Data publikacji: 03.10.2016

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie