Parkowe Zacisze etap II

8 zdjęć

Parkowe Zacisze etap II

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

5 pokoi

Metraż

Metraż

117 m²

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Ogródek

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

2 poziomy w tym poddasze

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

B4/2

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony, internet

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 160 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 plac zabaw, 1 obiekt sportowy, 1 placówka edukacyjna

Nasza inwestycja umiejscowiona jest w lokalizacji zapewniającej bliski dostęp do najważniejszych obiektów, takich jak sklepy spożywcze, czy obiekty sportowe i żłobki, dlatego spełni wymagania wszystkich Klientów, niezależnie od statusu materialnego czy też wielkości rodziny. Osiedle Parkowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja dla osób młodych i starszych, singli, małżeństw i rodzin wielodzietnych. Osiedle posiada bardzo dobry dojazd do Wrocławia, jak również do węzła obwodnicy autostradowej S8 i wschodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy osiedla kursuje również komunikacja podmiejska.

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowy 5-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 117 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Parkowe Zacisze etap II w Kiełczówku, ul. Parkowa (0.9 km od Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Altinn Inwestycje.

Cała inwestycja składa się z 8 nowych domów.

Inwestycja Parkowe Zacisze etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom bliźniak o oznaczeniu B4/2 , składa się z 2 kondygnacji, oraz poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.

W domu bliźniaku numer B4/2 znajduje się się 5 pokoi.

Do domu przynależy ogródek o powierzchni 78 m².

Dla przyszłych mieszkańców Altinn Inwestycje przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Ogródek

Osiedle Parkowe Zacisze w Kiełczówku to inwestycja stworzona dla Klientów, którzy cenią sobie bliskość dużego miasta, jak również ciszę i piękno natury w miejscu zamieszkania. Osiedle Parkowe Zacisze to doskonała propozycja dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy wygodą miejskiego życia a odpoczynkiem w wolnym czasie. Przyjazna architektura osiedla, niewysoka zabudowa, przestrzeń między budynkami oraz otoczenie zieleni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dom znajduje się w inwestycji Parkowe Zacisze etap II, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe domy.

Data publikacji: 03.06.2022
Data aktualizacji: 03.03.2023

Oferty w Kiełczówku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: