Parkowe Zacisze etap II

8 zdjęć

Parkowe Zacisze etap II
Parkowe Zacisze etap II
Parkowe Zacisze etap II
Parkowe Zacisze etap II

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Parkowe Zacisze etap II dostępne są 3 oferty

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 3 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

117 m².

Ceny domów:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 145 do 8 077 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Parkowe Zacisze w Kiełczówku to inwestycja stworzona dla Klientów, którzy cenią sobie bliskość dużego miasta, jak również ciszę i piękno natury w miejscu zamieszkania. Osiedle Parkowe Zacisze to doskonała propozycja dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy wygodą miejskiego życia a odpoczynkiem w wolnym czasie. Przyjazna architektura osiedla, niewysoka zabudowa, przestrzeń między budynkami oraz otoczenie zieleni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Parkowe Zacisze etap II znajduje się w Kiełczówku, ul. Parkowa null (0.9 km od Wrocławia), jest realizowana przez Altinn Inwestycje.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Parkowe Zacisze etap II w sprzedaży są 3 nowe domy o powierzchni 117 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Altinn Inwestycje przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Nasza inwestycja umiejscowiona jest w lokalizacji zapewniającej bliski dostęp do najważniejszych obiektów, takich jak sklepy spożywcze, czy obiekty sportowe i żłobki, dlatego spełni wymagania wszystkich Klientów, niezależnie od statusu materialnego czy też wielkości rodziny. Osiedle Parkowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja dla osób młodych i starszych, singli, małżeństw i rodzin wielodzietnych. Osiedle posiada bardzo dobry dojazd do Wrocławia, jak również do węzła obwodnicy autostradowej S8 i wschodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy osiedla kursuje również komunikacja podmiejska.

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Parkowe Zacisze etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowe Zacisze etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Parkowe Zacisze etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiełczówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Parkowe Zacisze etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Zacisze etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole Wesole Motylki w odległości 400 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Zacisze etap II w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.06.2022
Data aktualizacji: 28.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Kiełczówku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: