Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Parkowe Zacisze etap II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Parkowa, oferowane bezpośrednio przez

Altinn Inwestycje

wrocławski, Kiełczówek, ul. Parkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Parkowe Zacisze etap IIParkowe Zacisze etap II

8 zdjęć

Parkowe Zacisze etap II
Parkowe Zacisze etap II
Parkowe Zacisze etap II
Parkowe Zacisze etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

Osiedle Parkowe Zacisze w Kiełczówku to inwestycja stworzona dla Klientów, którzy cenią sobie bliskość dużego miasta, jak również ciszę i piękno natury w miejscu zamieszkania. Osiedle Parkowe Zacisze to doskonała propozycja dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy wygodą miejskiego życia a odpoczynkiem w wolnym czasie. Przyjazna architektura osiedla, niewysoka zabudowa, przestrzeń między budynkami oraz otoczenie zieleni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Parkowe Zacisze etap II znajduje się w Kiełczówku, ul. Parkowa (0.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Altinn Inwestycje.

Inwestycja Parkowe Zacisze etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Parkowe Zacisze etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Altinn Inwestycje przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nasza inwestycja umiejscowiona jest w lokalizacji zapewniającej bliski dostęp do najważniejszych obiektów, takich jak sklepy spożywcze, czy obiekty sportowe i żłobki, dlatego spełni wymagania wszystkich Klientów, niezależnie od statusu materialnego czy też wielkości rodziny. Osiedle Parkowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja dla osób młodych i starszych, singli, małżeństw i rodzin wielodzietnych. Osiedle posiada bardzo dobry dojazd do Wrocławia, jak również do węzła obwodnicy autostradowej S8 i wschodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy osiedla kursuje również komunikacja podmiejska.

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Parkowe Zacisze etap II?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowe Zacisze etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2196 metrów od inwestycji Parkowe Zacisze etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojnów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Parkowe Zacisze etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Zacisze etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole w odległości 982 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Parkowe Zacisze etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 645 m znajduje się Premium, w odległości 822 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Zacisze etap II w odległości 376 m znajduje się boisko / kort, w odległości 814 m znajduje się Medisword.

Data publikacji: 03.06.2022
Data aktualizacji: 13.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023